logo reality.sme.sk

AKREALITY,s.r.o

Seberíniho 9, 82103 , Bratislava

tel.:
0220606227
web:
www.akreality.sk
email:
akreality@akreality.sk

Popis realitnej kancelárie

Prečo my?
Prečo by ste si v množstve konkurencie mali vybrať práve nás? Lebo: ... Našim cieľom je udržať si pozíciu najserióznejšej realitnej kancelárie v Bratislave.
V AK reality s.r.o. komunikujete vždy len s majiteľmi RK nie s maklérmi nájdenými pred pár dňami na inzerát!

Ponuky realitnej kancelárie

Makléri realitnej kancelárie

Maklér Kontakt
František Kollár akreality@reality.sk
Telekom-0910681197,Orange-090772000
Katarína Horváthová horvathova@akreality.sk
0907720000
František Kollár akreality@akreality.sk
+421919988777
Ing. Miroslav Babitz miro@akreality.sk
+421908786484
Renata Lachkovičová renata.lachkovicova@akreality.sk
+421905949484
ivan.andel@akreality.sk
Oskar Nagy oskar.nagy@akreality.sk
+421948504255
Nataša Jaremenková natasa@akreality.sk
+421944503943
Mgr. Jana Štěpánková stepankova@akreality.sk
+421905287941
Renata Kittlerová kittlerova@akreality.sk
+421904969939
Mgr. Miriam Furdíková furdikova@akreality.sk
+421903777888
Monika Kadlubová kadlubova@akreality.sk
+421902190874
Veronika Krämer veronika@akreality.sk
+421917188297
Bc. Martin Mašata masata@akreality.sk
+421911434137
Katarína Sališová salisova@akreality.sk
+421903546616
Jana Schusterová schusterova@akreality.sk
+421915464346
Aneta Sticzová aneta@akreality.sk
+421904253200
Peter Valentovič valentovic@akreality.sk
+421904250514
Emília Vitálošová vitalosova@akreality.sk
+421907199200
Miriama Zendeková zendekova@akreality.sk
+421905346590
Michaela Zorvanová zorvanova@akreality.sk
+421940787855
Alexandra Kolevová alexandra@akreality.sk
+421905814463
Mgr. Ivan Hampl hampl@akreality.sk
+421903101979
Juraj Lasso lasso@akreality.sk
+421948621770
Ján Kratochvíl kratochvil@akreality.sk
+421948633124
Ján Kratochvíla kratochvila@akreality.sk
+421948633124
Martin Baránek baranek@akreality.sk
+421919066848
kralovicova@akreality.sk
rubasova@akreality.sk