logo reality.sme.sk

AGENT.SK, s. r. o.

Pribinova 30, 81109 , Bratislava

tel.:
+421 244 441 111
web:
www.agent.sk
email:
info@agent.sk

Popis realitnej kancelárie

Spoločnosť AGENT.SK, s. r. o. poskytuje profesionálne služby v oblasti sprostredkovania nehnuteľností, hypotekárnych úverov a iných úverov.
AGENT.SK, s. r. o. spolupracuje so všetkými hypotekárnymi bankami. Za kvalitu spolupráce a objem sprostredkovaných úverov, získala už viac ako 34 ocenení.

Ponuky realitnej kancelárie

Makléri realitnej kancelárie

Maklér Kontakt
Robert Posolda Robert Posolda posolda@smartbrokers.sk
+421 911 502 745
Gabriela Bevelaqua Gabriela Bevelaqua bevelaqua@smartbrokers.sk
+421 903 509 292
Róbert Posolda, RSc. robert.posolda@agent.sk
+421 911 502 745
Miroslav Drnda, RSc. miroslav.drnda@agent.sk
+421918074173
Gabriela Bevelaqua gabriela.bevelaqua@agent.sk
+421 903 509 292
Ing. Iveta Bugisová, RSc. iveta.bugisova@agent.sk
+421 903 909 722
Ing. Andrea Hochelová, RSc. andrea.hochelova@agent.sk
+421 948 066 968
Bc. Ľuboš Andrassy lubos.andrassy@agent.sk
+421 948 060 600
Mgr. Róbert Kubala, RSc. robert.kubala@agent.sk
+421 907 336 493
Tomáš Černecký, RSc. tomas.cerenecky@agent.sk
+421 918 127 259
Kristína Posoldová, RSc. kristina.posoldova@agent.sk
+421 911 676 757
JUDr. Jakub Kubala jakub.kubala@agent.sk
+421 948 092 965
Ing. Katarína Posoldová, RSc. katarina.posoldova@agent.sk
+421 904 624 674
Pavol Hlávka pavol.hlavka@agent.sk
+421 902 655 711