logo reality.sme.sk

Na prenájom 2-izbový byt, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I ID: 29409

Lokalita: Košice - Staré Mesto
Ulica: Mäsiarska
Úžitková plocha: 66 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 30.05.2020
66 m2
650,00 / mesačne

Na prenájom 2-izbový byt, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 66 m2 na ulici Mäsiarskej v historickom centre mesta, v bezprostrednej blízkosti Štátneho divadla, Dómu sv. Alžbety a Dominikánskeho námestia. Byt sa nachádza na zníženom prízemí rodinného domu s 2 bytovými jednotkami. Byt dispozične pozostáva z priechodnej obývacej izby, spálne, predsiene, kuchyne a kúpeľne spojenej s toaletou.


Byt sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený (umývačka riadu, sklokeramická varná doska, rúra na pečenie, digestor, chladnička s mrazničkou, práčka, sušička). K dispozícii je spoločná terasa, podkrovie o výmere 66 m2 a dvor - záhradka. Súčasťou prenájmu je aj samostatná práčovňa s práčkami a sušičkami.


Byt je voľný ihneď.


Možnosť prenajatia aj druhého bytu v rámci toho istého domu: diamondreality.sk/objekt/na-prenajom-2-izbovy-byt-66-m2-masiarska-stare-mesto-kosice-i


Cena mesačného prenájmu: 650,- EUR, z toho nájomné 550,- EUR + 100,- EUR zálohové platby za energie vrátane internetového pripojenia a TV programov. Pri podpise zmluvy sa platí depozit 650,- EUR, nájomné 650,- EUR a provízia pre RK 275,- EUR, celkom 1.375,- EUR.


Energetický certifikát nebol vyhotovený.


Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

JUDr. Eva Hubertová

zobraziť telefón