logo reality.sme.sk

Záhrada, 2184 m², rovina, tichá lokalita ID: 207073

Lokalita: Bohdanovce nad Trnavou
Minimálna výmera pozemku: 2 184 m2
Dátum pridania: 11.05.2020
2 184 m2
89 000,00

Pozemok v obci Bohdanovce nad Trnavou na predaj, 2 184 m2, inžinierske siete pri pozemku

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj v blízkosti Trnavy priestranný a veľmi dobre situovaný pozemok v obci Bohdanovce nad Trnavou. Pozemok s maximálnou šírkou pozemku na začiatku 17m a v najširšej časti cca. 30m a možnosťou prístupu k potoku spĺňa idylické bývanie na dedine s rekreačným nádychom a pritom sa nachádza sa len pár minút od mesta Trnava. Pozemok je situovaný na začiatku dediny v smere z Trnavy, patrí do intravilánu obce. V prípade záujmu o jeho kúpu tak nebude problém z jeho vyňatím z pôdneho fondu. Na samotnom pozemku sa v súčasnosti nachádza elektrický stĺp, ktorý je možné preložiť na okraj pozemku. Pozemok je napojený na všetky inžinierske siete.
Obec Bohdanovce nad Trnavou disponuje výbornou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu škôlka, škola, potraviny, autobusová aj vlaková stanica.
Uvedená cena je konečná a zahŕňa všetky služby spojené s predajom pozemku, alebo kúpou pozemku.
Zabezpečujeme komplexné právne služby, celý servis okolo nehnuteľnosti a to od obhliadky nehnuteľnosti až po konečný predaj a zápis do katastra, depozit financií a odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu, úhradu správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností a vybavujeme aj podanie samotného návrhu na vklad. V prípade potreby vieme Vašu budúcu nehnuteľnosť prefinancovať prostredníctvom HÚ, ktorý vybavíme pre Vás zdarma.
Všetky tieto služby vrátane právnych sú zahrnuté v cene pozemku.
Cena za pozemok je 89000 EUR.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Maximálna cena obstarávacích poplatkov: 89000 €
Sklon pozemku: Rovina
Tichá lokalita:

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Tibor Ležovič

zobraziť telefón