logo reality.sme.sk

TOP Realitka – Rezervované, 2 izbový byt, práve prebehla – KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, Tehla, perfektná dispozícia, nové rozvody, pavlač, pivnička, Top lokalita – Šancová ul.- Staré mesto ID: 1287

Lokalita: Bratislava - Staré Mesto
Ulica: Šancová
Úžitková plocha: 43,5 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 09.04.2020
43,5 m2
143 000,00

TOP Realitka – Rezervované, 2 izbový byt, práve prebehla – KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, Tehla, perfektná dispozícia, nové rozvody, pavlač, pivnička, Top lokalita – Šancová ul.- Staré mesto

Popis nehnuteľnosti

TOP Realitka – Rezervované, 2 izbový byt, práve prebehla – KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, Tehla, perfektná dispozícia, nové rozvody, pavlač, pivnička, Top lokalita – Šancová ul.- Staré mesto
Rezervované, predáme 2 izbový byt, 43,5 m2, kde práve prebehla kompletná rekonštrukcia, v obytnom súbore UNITAS na Šancovej ul., v Bratislava – Staré mesto.
Nachádza sa na 3./5 poschodí, v obytnom súbore UNITAS, je bez výťahu, pričom práve toto je jednou z vecí, ktorú ocenia športovo, zdravo založení ľudia. Schodisko je pre nich ako bonus!
K bytu prislúcha murovaná pivnička 2m2 a spoločné priestory.

V byte práve prebehla, kompletná rekonštrukcia:
V rámci rekonštrukcie sa vykonala výmena elektroinštalácie, rozvodov vody, výmena podláh, obkladov a dlažieb. Osadenie nových obložkovaných zárubní, interiérových dverí, vchodových dverí, novej kuchynskej linky vrátane sklokeramickej varnej dosky, rúry na pečenie a digestora.
Dispozícia: chodba, WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, obývacia izba s kuchynskou linkou, samostatná izba (spálňa).
Byt sa nachádza v obytnom súbore UNITAS medzi Račianskym a Trnavským mýtom.
Bytový dom je v pôvodnom stave, plánuje sa jeho obnova vrátane zateplenia.
Vstup do bytu je z pavlače a na pavlači je byt prvý od vchodu.
Bezproblémové parkovanie pri dome zo všetkých strán.
V blízkej dostupnosti je skvelá a kompletná občianska vybavenosť (MHD, škôlka, škola, ihrisko, reštaurácie, novinový stánok, nákupné centrum, zdravotné stredisko) priamo na sídlisku.
Všetky pozitíva mestského bývania, ako sú široké možnosti kultúrneho, spoločenského vyžitia, nakupovania, športovania a zábavy máte stále na dosah.

Cena bytu: 143.000€ vrátane provízie pre RK.
Byt je momentálne rezervovaný, ale je dosť pravdepodobné, že klientovi sa nepodarí vybaviť úver a táto výhodná ponuka, bude opäť aktuálnou, v predaji.!! „Bližšie info ohľadom tejto ponuky, Vám radi poskytneme, v našej realitnej kancelárii.“

Bližšie info – 0905 601 472; info@toprealitkask.sk

V odmene je zahrnutý aj právny servis a poplatok, za prevod vlastníckych práv, do katastra nehnuteľností.
Možnosť využiť HÚ aj priamo u nášho profesionálneho hypotekárneho poradcu – špecialistu a ušetrite tak veľa času spojeného s návštevami rôznych bánk.

HĽADÁME NEHNUTEĽNOSŤ PRE NAŠICH KLIENTOV
V databáze klientov máme viac ako 5000 záujemcov o kúpu domu, bytu, pozemku alebo miesto na oddych – chatku. Ak predávate podobnú nehnuteľnosť, neváhajte kontaktovať priamo nášho realitného makléra a dohodnite si ďalší postup.
Jeden z našich klientov, môže byť tým vaším!
Bližšie info – 0905 601 472; info@toprealitkask.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2

Kontaktné údaje

TOP Realitka

Ferenčík

zobraziť telefón