logo reality.sme.sk

Novostavba - priestranný rodinný dom s krbom v obci Veľké Zálužie ID: RE0002915-20-000132

Lokalita: Veľké Zálužie
Obytná plocha: 130 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 350 m2
Dátum pridania: 27.02.2020
130 m2
140 000,00

Novostavba - priestranný rodinný dom s krbom v obci Veľké Zálužie

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám na predaj 2 podlažnú tehlovú novostavbu 4 izbového rodinného domu, ktorý je súčasťou dvojdomu v obci Veľké Zálužie, postavený na pozemku o výmere 3,5 ára s podielom na prístupovej ceste. Pri výstavbe domu sú dodržiavané najprísnejiše a najnovšie normy na energetickú náročnosť aj s certifikátom. Dom sa predáva v stave holodomu s možnosťou dokončenia na kľúč ( cena cca 10.000,- eur). Úžitková plocha je 130m2, zastavaná 150m2.
1. NP pozostáva: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a prípravou na práčku, samostatné WC, technická miestnosť plus odkladací priestor, priestranná obývačka s kuchyňou a jedáľňou a predpríprava na krb s možnosťou kúrenia na pevné palivo. Z obývačky je vstup na terasu, ktorá bude prekrytá.
2.NP pozostáva z 3 izieb, šatníka, kúpeľňa s predprípravou na sprchový kút aj vaňu, 2umývadlá.
Dom je postavený z tehly značky HELUS 30cm, fasáda, pripojenie na TV, internet.
Povala bude z časti pochôdzna a bude ju možné využiť ako odkladací priestor.
Podlahové kúrenie s termostatom zvlášť pre 1.NP a zvlášť pre 2.NP.
Rodinný dom je napojený na elektriku, vodu, plyn, 12m3 žumpa ku každému domu a predpríprava na pripojenie k obecnej kanalizácii.
Ku každému domu prislúchajú 2 parkovacie miesta a z bočnej strany domu je plocha pozemku o výmere cca 35m2, ktorá prislúcha ku každému domu, kde je možné využiť túto plochu napríklad na realizáciu záhradného domčeka, prípadne záhradky. Predbežné mesačné náklady môžu byť cca do 100,- eur. Termín kolaudácie jún 2020.
Výhody: luxusný, slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka. Cena 140 000 €.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Rok výstavby: 2020
Kanalizácia:

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Alica Szökeova

zobraziť telefón