logo reality.sme.sk

VIACGENERAČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ, OSADENÁ NA PRÍJEMNOM TICHOM MIESTE - POZEMKU 1900m2, HARMÓNIA MODRA ID: D-2826

Lokalita: Modra
Ulica: Harmónia
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 900 m2
Dátum pridania: 27.04.2020
300 m2
348 800,00

VIACGENERAČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ, OSADENÁ NA PRÍJEMNOM TICHOM MIESTE - POZEMKU 1900m2, HARMÓNIA MODRA

Popis nehnuteľnosti

VIACGENERAČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ, 2 - PODLAŹNÁ 570m2 OSADENÁ NA ČAROVNOM TICHOM POZEMKU 1900m2, HARMÓNIA MODRA
Máte záujem bývať alebo oddychovať v zeleni - na kopčeku, pri vinohrade a zaroveň mať svoje súkromie máme pre Vás rozsiahlu nehnutelnosť -2 podlažný,dom s 8 izbami , terasou, parkovaním,, t.č. rozdelený na dve jednotky v rekreačnej oblasti HARMÓNIA .
Názov kúria je tiež výstižný názov s užitkovou plochou cca. 570m2.
Elektrina, voda, žumpa, studňa,100 m vzdialený plyn. Príjazdová komunikácia k pozemku je nespevnená .Cesta patriaca obci je udrźiavana.
350m2 obytnej plochy- dom je podpivničený kolaudovaný v roku 1999. Pozemok: 1 900 m2. Terasa cca. 40m2 Konštrukcia: pálená tehla THERMOBRICK, medené elektrické rozvody ....
Krb na tuhé palivo s rozvodom teplého vzduchu Podlahové kúrenie + radiátory,vlastný kotol na pelety Slnečné kolektory (ohrev vody) Vlastná studňa Žumpa 36m2.
Dom je uložený v prírode a poskytuje absolútny relax.. Vzrastlými stromami a úžasnou bio záhradou je obklopený z každej strany s menším prevýšením s rozlohou 1900m2 - oplotený.
Plastové okná, medené elektrické rozvody, ktoré prešli revíziou a vápennocementové omietky. Kkombináciu dlažby a laminátu nájdeme v celom dome- drevené dvere so zarubňami. ústredné podlahové kúrenie, kotolňa vykurovanie - pelety. Je možné využívať ohrev vody pomocou solárnych kolektorov.Pivničné priestory su v tomto čase nevyužívane, okrem kotolne.. Dom má vlastnú studňu a žumpu - 36m3. Na záhrade sa nachádzajú prístrešky na rôzne využitie spolu so zahradnými búdkami , ktoré je možné využívať na skladovanie dreva . Záhrada je parkovo upravená a udržiavaná.Scenériu dotvárajú vzrastlé stromy, ktoré sa nachádzajú za pozemkom. Dom možete využit širokospektrálne: bývanie, rekreácia, rodinný penzion, firemný objekt, podnikanie – poskytovanie ubytovania.... atď. ú Dve garáže s priestorom pred nimi, umožňujú pohodlne zaparkovať niekoľko áut priamo na pozemku. Do centra pešo 5 minút.
Bratislava autom trvá cca 45 minút.
Naše odporúčanie:
Dom potrebuje rekonštrukciu strechy a pivníc nakoľko uz prešiel dlhší čas od jeho výstavby.
Vážny záujem - rýchle jednanie - zaujímava zľava......
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Modra, Harmónia. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 348 800 €

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

agreal.sk, spol. s r. o.

Dáša Čepčeková

zobraziť telefón