logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 107 m², novostavba, tichá lokalita ID: 600858

Lokalita: Orechová Potôň
Obytná plocha: 107 m2
Úžitková plocha: 107 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 908 m2
Dátum pridania: 18.02.2020
107 m2
149 900,00

Rodinný dom v Orechovej Potôni na predaj

Popis nehnuteľnosti

Ak hľadáte kľudnú lokalitu na bývanie ale zároveň oceníte blízkosť mesta, máme pre Vás 3 izbový rodinný dom s možnosťou rozšírenia o ďalšie 2 alebo 3 izby v podkroví, v príjemnej dedinke len 8km od Dunajskej Stredy, ktorý je situovaný mimo hlavnej cesty v slepej uličke.

Trojpodlažný rodinný dom postavený v roku 2009 je vhodný pre rodinu, ktorá ocení veľké priestory, zaujímavé riešenia a možnosť dokončenia podkrovia podľa vlastných predstáv.
Celková zastavaná plocha rodinného domu je 147m2 vrátane terasy, úžitková plocha RD spolu s pivnicou a podkrovím tvorí však vyše 300m2 a nachádza sa na pozemku o rozlohe 908 m2.
Súčasťou pivnice situovanej pod celým rodinným domom o ploche 105m2 je:
- dvoj garáž s 3m garážovou bránou na diaľkové ovládanie,
- kotolňa s kondenzačným kotlom a bojlerom na ohrev vody s opciou prepojenia zdroja vykurovania z plynu na elektrickú energiu,
- práčovňa s prípojkami
- skladové priestory.
Prvé nadzemné podlažie s obytnou plochou 107,5m2 pozostáva z:
- predsieň - 9,12m2
- toaleta - 1,7 m2
- chodba - 13,40 m2
- kuchyňa - 18,63m2
- obývačka - 23,13m2
- kúpeľňa - 7,48 m2
- detská izba - 15,51m2
- spálňa so šatníkom- 14,98m2 + 3,55m2
V celom RD sú plastové okná s vonkajšími žalúziami s elektrickým ovládaním a funkčný zabezpečovací systém. Kuchynská linka je osadená spolu so vstavanými spotrebičmi. V predsieni, kuchyni, kúpeľni a WC je keramická dlažba a v ostatných priestoroch plávajúca podlaha. Podlaha v obývačke a kuchyni je znížená o dve schodiskové stupne oproti podlahe v ostatnej časti prízemia RD.
Kúrenie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom s centrálnym termostatom a v kúpeľni je kombinované s podlahovým kúrením a radiátorom. Vykurovací systém bol realizovaný s opciou/možnosťou napojenia tepelného čerpadla a krbu bez potreby búrania s minimálnymi úpravami.

Druhé nadzemné podlažie s úžitkovou plochou 105m2 je pred dokončením
Tri podlažia rodinného domu spája schodisko, ku ktorému je prístup aj z bočnej časti RD. Tento vchod umožňuje s minimálnymi stavebnými úpravami oddeliť podkrovnú časť RD od prízemia a využiť ho ako samostatný prístup do podkrovia.
Čiastočne zastrešená terasa o veľkosti 30 m2, poskytuje útulný priestor na vonkajšie sedenie. Pozemok je oplotený z dvoch strán.

Dom je postavený z tehál hrúbky 44cm s 5cm zateplením, strechu pokrýva strešná krytina Bramac, vnútorné stropy i steny sú pokryté sadrokartónom.

Všetky inžinierske siete sú na pozemku zapojené. V blízkosti sa nachádza škôlka, základná škola, základná občianska vybavenosť, vlaková zastávka REGIO JET .

Ak vás nehnuteľnosť zaujala, určite si dohodnite termín obhliadky, nakoľko príjemný pocit tepla domova, ktorý pramení z tohto rodinného domu bez osobnej obhliadky neprecítite.
Pokiaľ nie ste si istí, či máte dostatočné informácie z finančného trhu, aby ste si vybavili hypotéku za najlepších podmienok, zabezpečíme Vám BEZPLATNE finančné poradenstvo a prevedieme Vás ochotne celým procesom od prvej obhliadky až po prepis RD v katastri nehnuteľností.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 1
Terasa: 30 m2
Pivnica: 105 m2
Bezpečnostný systém:
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene:
Konštrukcia objektu: Tehlová
Podlaha: Zmiešaná
Okná: Plastové
Kúrenie: Kombinované
Internetové pripojenie: Mikrovlnné
Turistika
Cykloturistika
Rybačka
Blízko les
Obchody
Škôlka
Škola
Kanalizácia:
Rok kolaudácie: 2009
Počet poschodí: 1
Garáž:
Plyn:
Tichá lokalita:
Vlaková stanica:

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Erika Kitanovicsová

zobraziť telefón