logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Novosadská, 1387 m², pôvodný stav ID: 206845

Lokalita: Trnava
Ulica: Novosadská
Obytná plocha: 1 387 m2
Úžitková plocha: 1 387 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 1 387 m2
Dátum pridania: 16.01.2020
1 387 m2
917 000,00

Polyfunkčná budova Trnava na predaj, Dom Katolíckej Jednoty Slovenska v samotnom centre, Novosadská ulica

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný komplex administratívnych budov, ubytovacích častí, množstvom spoločenských miestností, skladových priestorov, parkovacích plôch a pozemkami so zeleňou priamo v centre Trnavy na Novosadskej ulici s celkovou plochou pozemku 1387 m2

Komplex budov má všetky IS, vykurovanie, vodu, plyn, kanalizáciu a je oplotený pevným múrom. Budovy nie sú chránené pamiatkovo a ich výstavba prebiehala v rokoch 1926 až 1960.
Objekt je možné kúpou okamžite plnohodnotne využívať, rekonštruovať, alebo uskutočniť na jeho mieste úplne novú výstavbu podľa vlastného účelu a projektu.
Komplex môže byť zaujímavý pre nového majiteľa práve svojou blízkosťou autobusovej a vlakovej stanice a samotného centra Trnavy zaujímavou investíciou pre výstavbu bytových jednotiek, prípadne na iné podnikateľské aktivity.

Zabezpečujeme komplexné právne služby, celý servis a okolo nehnuteľnosti a to od obhliadky nehnuteľnosti až po jej konečný predaj, zápis do katastra, depozit financií a odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Panelová
Počet poschodí: 2

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Tibor Ležovič

zobraziť telefón