logo reality.sme.sk

NEO : Jedinečná ponuka bytu na predaj v centre Trnavy ID: RE0001643-20-000007

Lokalita: Trnava
Ulica: Halenárska
Obytná plocha: 67,84 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 16.01.2020
67,84 m2
175 000,00

NEO : Jedinečná ponuka bytu na predaj v centre Trnavy

Popis nehnuteľnosti

Neoreal prichádza s ponukou, ktorej sa nedá odolať. Ponúkame na predaj krásny, dvojizbový byt o výmere 67,84 m 2. Byt je situovaný v novostavbe na ulici Halenárská 14 v centre Trnavy, ktorý Vás chytí za srdce.

Byt je kompletne zariadený a je pripravený užiť si bývanie na vysokej úrovni. Dispozične byt pozostáva z obývacej izby, ktorá je prepojená s kuchyňou. Z obývacej izby sa dostanete aj do spálne. Toaleta a kúpeľňa sú oddelené. Moderný dizajn je navrhnutý na mieru aj pre najnáročnejších klientov. Byt má vlastné kúrenie a pripadá k nemu kryté parkovacie miesto. Vstup do vnútorného bloku je cez bránu na diaľkové ovládanie, čo Vám zabezpečí ešte bezpečnejšie bývanie.

Bývať na ulici Halenárská znamená mať k dispozícií všetky výhody, ktoré ponúka mesto. V okolí nájdete všetko, čo k životu potrebujete. Romantické a tiché prostredie poslúži na oddych, prechádzky a pokojné bývanie v srdci Trnavy. V blízkosti nájdete OC City Arénu a len pár krokov vás delí od úplného centra Trnavy. Ideálna poloha umožňuje aj rýchle napojenie na hlavné dopravné ťahy.

Úžitková plocha bytu je 67,84 m2 a jeho cena je 175,000 eur s DPH.

Tento byt je možné zakúpiť si prostredníctvom hypotekárneho úveru, vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Veríme, že Vás oslovila naša ponuka a byt nájde svojho majiteľa, ktorý túži po spokojnom bývaní.

V prípade, že Vás oslovila naša ponuka a chcete sa dozvedieť viac informácií alebo máte záujem o byt ma neváhajte kontaktovať :

Tomáš Andel
+421 911 147 939
andel@neoreal.sk
neoreal.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Poschodie: 1
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

NEOREAL, s.r.o.

Tomáš Andel

zobraziť telefón