logo reality.sme.sk

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ ID: 28275

Lokalita: Humenné
Úžitková plocha: 81 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 29.01.2020
81 m2
53 000,00

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

Popis nehnuteľnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE


Hľadáte 3 izbový byt, ktorý veľkosťou plne nahradí byt štvôrizbový ? Hľadáte byt v dobrom stave za normálnu cenu ? Hľadáte byt do ktorého sa môžete ihneď nasťahovať ? Tak neváhajte a volajte.


Na predaj je pripravený byt s loggiou o veľkosti 81 m2. Nachádza sa na najmladšom sídlisku v Humennom na Košickej ulici . Situovaný je na 2.poschodí. Izby sú veľké, svetlé a nepriechodné.K bytu prináleží pivnica.


Čiastočne rekonštruovaný, výborne udržiavaný byt má vymenenné okná, plávajúce podlahy a upravenú kúpelňu.Stav umožňujúci okamžité uzívanie je pre mnohých veľkou výhodou.


Mesačné platby pre 3 osoby predstavujú 140 eur plus elektrina a plyn.


TERMÍN PRVEJ OBHLIADKY JE URČENÝ NA 22.JANUÁRA 2020 V POPOLUDŇAJŠÍCH HODINÁCH.


Pre ďalšie informácie, ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636, emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.,


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Panelová

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Alena Holotová

zobraziť telefón