logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 200 m², Čiastočná rekonštrukcia, pozemok je ohradený ID: 206830

Lokalita: Fiľakovo
Obytná plocha: 150 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 495 m2
Dátum pridania: 13.02.2020
200 m2
57 000,00

Dvojpodlažný rodinný dom Fiľakovo na predaj

Popis nehnuteľnosti

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo Fiľakove, na ulici Tulipánová, s pozemkami o celkovej výmere 495m2.
Dispozičné riešenie – prízemie rodinného domu pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, WC, schodby, schodiska, komory. Na poschodí sa nachádzajú dve izby, kúpeľňa, WC, chodba, schodisko, kuchyňa, balkón. Orientácia rodinného domu je prevažne smerom na juhovýchod. Rodinný dom je napojený na miestne rozvody elektrickej energie a plynu.
Okná sú plastové s plastovými žalúziami okrem okna na schodišti. Vstupné dvere sú plastové, interiérové dvere sú hladké plné a presklené, osadené do oceľových zárubní. Keramické obklady stien sú v kúpeľniach a v kuchyniach v priestore kuchynskej linky. Povrchy podláh na prízemí sú prevažne z PVC, na poschodí sú v izbách drevené parkety, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba, v kuchyni čiastočne laminátové parkety. Vykurovanie je ústredné, teplovodné, oceľové radiátory, plynový kotol ÚK umiestnený vo vedľajšej stavbe. Ohrev teplej vody je elektrickým bojlerom. Kanalizácia je z kuchyne, kúpeľne a WC do žumpy.
K rodinnému domu patrí samostatne stojaca garáž postavená v roku 2005. Za rodinným domom sa nachádza kotolňa a sklad paliva.
Z dôvodu, že rodinný dom je momentálne neobývaný, je odhlásená elektrina a plyn. Spojenie s mestom je železničnou a autobusovou dopravou. V meste sa nachádza mestský úrad, poliklinika, supermarkety, športový areál, základná a stredná škola, materská škola a sieť ďalších obchodov a služieb obyvateľstvu, banky, pošta.
Okolie mesta ponúka veľa možností na relax – turistika, hubárčenie, rybárčenie. V rámci oddychu je možnosť na relax vo wellness spa – Aquapark Novolandia Rapovce a Miraj Resort Lučenec.

V cene bytu je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme: Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo. Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi. Možnosť bezplatného zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.
Pri rýchlom jednaný je možná dohoda.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 7
Celkový počet miestností: 9
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 2
Hypotéka možná:
Všetky obstarávacie poplatky sú zahrnuté v cene:
Sklon pozemku: Rovina
Konštrukcia objektu: Tehlová
Podlaha: Zmiešaná
Okná: Plastové
Kúrenie: Ústredné
Kúpalisko
Termálne kúpalisko
Jazero/Vodná nádrž
Turistika
Cykloturistika
Rybačka
Blízko les
Obchody
Škôlka
Škola
Detské ihrisko
Lekár
Lekáreň
Pošta
Banky
Rok kolaudácie: 1973
Počet poschodí: 1
Garáž:
Plyn:
Ohradený pozemok:
Tichá lokalita:
Vlaková stanica:

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Izabela Balážová

zobraziť telefón