logo reality.sme.sk

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ ID: 28243

Lokalita: Rovné
Úžitková plocha: 1 700 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 31.05.2020
1 700 m2
69 500,00

PREDAJ ÚSPEŠNE ZREALIZOVANÝ

Popis nehnuteľnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE


Túžite po rodinnom dome, ktorý akoby zázrakom sa stane vaším vlastníctvom ? Túžite, ale nemáte čarovný prsteň ? Nevadí. Ja vám ho požičiam. A priložím aj čarovné slovíčka. A potom stačí naozaj málo - vaše rozhodnutie.


Neuveriteľne dobrú ponuku sme pripravili pre vás a to v podobe predaja väčšieho rodinného domčeka v pokojnej dedinke Rovné, vzdialenej len pár km od Humenného.


Dvojpodlažný rodinný dom je murovaný, postavený na rozľahlom 16 árovom pozemku. Pozostáva zo 6 izieb, kuchyne, kúpelne spojenej s WC, špajze a kotolne.


Nové plastové okná sú na prízemí a vymenený je aj balkónový set na poschodí. Elegantné vstupné a interierové dvere sú rovnako zánovné. Vykurovanie je zabezpečené dvoma spôsobmi a to plynom, alebo tuhým palivom ( dva kotly). Dom je vo výbornom, perfektne udržiavanom stave, doposiaľ obývaný.


Upravený dvor ponúka možnosti relaxu a zábavy. Záhrada je pripravená na pestovanie ovocia a zeleniny. Bonusom je priaznivá cena, vlastná studňa a možnosť okamžitého nasťahovanie bez akýchkoľvek investícií.


Možnosť výmeny za byt.- dohodou.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636 v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod., emailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárii na ulici 26.novembra 1 v Humennom


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Alena Holotová

zobraziť telefón