logo reality.sme.sk

NEO- priestranný 3izbový byt v Petržalke ID: RE0001643-19-000183

Lokalita: Bratislava - Petržalka
Ulica: Lietavská
Obytná plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 11.12.2019
70 m2
159 900,00

NEO- priestranný 3izbový byt v Petržalke

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 4izbový byt o výmere 70m2. Byt sa nachádza na Lietavskej ulici v mestskej časti Petržalka. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou spoločných priestorov ako aj fasády, zateplenia, výťahy. Samotný byt bol rekonštruovaný v roku 2013 a výmena okien za plastové prebehla v roku 2017
Dispozične je byt riešený vstupnou chodbou z ktorej je prístup do kúpeľne a obývacej izby. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je spojená s toaletou. V obývacie izbe je vstavaná skriňa, ktorá v byte zostáva. Z obývačky je vstup do ďalších troch izieb a kuchyne. Kuchyňa je zariadená so vstavanými spotrebičmi, sporák je plynový. Z kuchyne je prístup na zasklený balkón s výhľadom na atletické ihrisko a sídlisko. Dve z troch izieb boli používané ako detské izby, tretia je spálňa. Každá izba disponuje skriňou, ktoré budú k dispozícii budúcemu majiteľovi. . Byt ponúka dostatok úložného priestoru, v prípade uskladnenia sezónnych vecí poslúži pivničná kobka a na úschovu kočíkov kočikáreň. Dvere do bytu sú bezpečnostné, v bytovom dome je kamerový systém s napojením na políciu.

Adresa je v atraktívnej lokalite, v okolí sa nachádzajú školy, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda, jazero Veľký Draždiak a kompletná občianska vybavenosť, ktorú potrebuje každý občan.


Byt je možné kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

Cena za nehnuteľnosť je 159.900.-EUR

V prípade záujmu o osobné stretnutie alebo akýchkoľvek otázok, ma neváhajte kontaktovať.

Tomáš Andel
0911 147 939
andel@neoreal.sk
neoreal.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Panelová
Výťah:

Kontaktné údaje

NEOREAL, s.r.o.

Tomáš Andel

zobraziť telefón