logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Šándorova, 62 m², pôvodný stav ID: 33681

Lokalita: Bratislava - Ružinov
Ulica: Šándorova
Úžitková plocha: 62 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Dátum pridania: 11.12.2019
62 m2
149 000,00

Na predaj 2 izbový byt na Šandorovej ulici v Ružinove

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj 2i byt s balkónom v pôvodnom udržiavanom stave v Bratislavskej mestskej časti Ružinov Pošeň. Má vymenené plastové okná. Dispozične veľmi dobre riešený byt pozostáva zo vstupnej chodby, murovaného šatníka, samostatnej kuchyne a dvoch samostatných nepriechodných izieb, kúpeľne a toalety. Byt má balkón a prislúcha k nemu murovaná komora na medziposchodí.
Nachádza na 7./7. poschodí bytového domu s výťahom. Jeho úžitková plocha je 62 m2 a je situovaný na dve svetové strany. Bytový dom je zateplený, rekonštruovaný, má opravenú strechu a bude sa v ňom meniť ešte výťah.
Okolie domu poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, dobrú dostupnosť na MHD, pohodlné verejné parkovanie, v blízkosti na nachádzajú školy, škôlky aj veľa zelene.
Cena nehnuteľnosti je 149.000 Eur. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa kompletný právny sevis, v rámci ktorého máte o.i. aj poradenstvo, rezervačné a kúpne zmluvy, poplatok za návrh na vklad vlastníckého práva na katastri, overenie podpisov u notára, ako aj servis po prevode vlastníckych práv pri zmene u poskytovateľov jednotlivých energií vo výške 3.000 Eur.
V prípade záujmu Vám vieme doporučiť skúseného finančného poradcu spolupracujúceho so vsetkými bankami. 

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Poschodie: 7 / 7
Konštrukcia objektu: Panelová
Okná: Plastové
Obchody
Mestská doprava
Výťah:

Kontaktné údaje

Iveta Farkašovská

Reality Bratislava, s.r.o.

Iveta Farkašovská

zobraziť telefón