logo reality.sme.sk

Na predaj veľký byt v centre mesta v pôvodnom stave s vlastným kúrením a pozemkom ID: 28107

Lokalita: Prešov
Ulica: Bayerova
Úžitková plocha: 142 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Dátum pridania: 03.12.2019
142 m2
143 000,00

Na predaj veľký byt v centre mesta v pôvodnom stave s vlastným kúrením a pozemkom

Popis nehnuteľnosti

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj samostatný byt v rodinného domu v lukratívnej lokalite v centre mesta Prešov, ktorý je zároveň v tichom prostredí.


Dom má spoločné schodisko, je tehlový a pozostáva z dvoch veľkých priestranných bytov so samostatnými vchodmi s tým, že sa predáva polovica nehnuteľnosti s užívaním bytu na zvýšenom prízemí. Byt má dobré dispozičné riešenie, je variabilný a je možné ho prispôsobiť požiadavkám užívateľa. Pozostáva z predsiene, komory, kuchyne, pracovne, kúpeľne, samostatného WC, priestrannej obývačky s balkónom a z 3 ďalších izieb. Podlahy sú v izbách vybavené kvalitnými dubovými parketami. V minulosti byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Zastavaná plocha domu je 142 m2, je celý podpivničený a jeho súčasťou je aj pôjd s možnosťou prerobenia na ateliér alebo ďalší byt.


K domu patrí 1/2 pozemku s oddychovou aj úžitkovou časťou s ovocnými stromami a kríkmi o celkovej výmere 683 m2.


Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete a má značný potenciál aj do budúcnosti.


V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť školy, škôlky, obchody atď.. . je to pekná a obľúbená lokalita na bývanie. Viac informácii na tel. čísle 0940883454 PhDr. Erika Majorošová V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0940 883454 PhDr. Erika Majorošová .

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Mgr. Erika Majorošová

zobraziť telefón