logo reality.sme.sk

Na prenájom 3 izbový byt v centre, Staré mesto - Podtatranského ul. ID: 28073

Lokalita: Košice - Staré Mesto
Ulica: Podtatranského
Úžitková plocha: 88 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 18.11.2019
88 m2
800,00 / mesačne

Na prenájom 3 izbový byt v centre, Staré mesto - Podtatranského ul.

Popis nehnuteľnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond reality vám ponúkajú krásny 3 izbový byt v centre mesta na ulici Podtatranského


Byt má krásne vysoké stropy a rozlohu 88m2, čo je dostatok priestoru pre viacero nájomcov. Prenajíma kompletne zariadený, vrátane kuchyne so spotrebičmi (umývačka riadu, varná doska, chladnička, mikrovlnka..). Nachádza sa v úzkom centre mesta s pešou dostupnosťou na Hlavnú ulicu, je kompletne a moderne zrekonštruovaný tento rok, takže s určitosťou budete prvý nájomca. K bytu prislúcha pivnica o rozlohe 8m2, v byte je k dispozícii Wifi pripojenie.
We offer you beautiful 3 rooms apartment in the city center on Podtatranského street. The apartment has a high ceilings and an area of ​​88m2, which is enough space for more tenants. Apartment is fully furnished, including kitchen with appliances (dishwasher, hob, fridge, microwave ..). Located in a city center with walking distance to Hlavná Street, it is completely and modernly renovated this year, so you will surely be the first tenant. The apartment has a cellar with an area of ​​8m2, in the apartment is available Wifi connection.
Cena tohto bytu je 800 eur / mesiac vrátane energií, tv a internetu


Depozit: 800 eur


V prípade, že vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na číslo 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Pivnica: 8 m2

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Bc. Ladislav Šosták

zobraziť telefón