logo reality.sme.sk

Zrekonštruovaný zariadený 2 izbový byt v Topoľčanoch. ID: RE0002915-19-000607

Lokalita: Topoľčany
Obytná plocha: 55 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 16.11.2019
55 m2
71 000,00

Zrekonštruovaný zariadený 2 izbový byt v Topoľčanoch.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v tehlovom zateplnenom bytovom dome v Topoľčanoch. Úžitková plocha bytu je 55 m2 a je orientovaný na JV - SZ. Byt sa predáva kompletne zariadený, v kuchyni sa nachádza zabudovaná umývačka, práčka a voľne stojaca chladnička. Stôl v kuchyni bol robený na mieru, tak ako aj linka. Byt sa predáva aj so zariadením. Dispozícia bytu: vstupná chodba so vstavanou skriňou, toaleta, kúpeľňa, v pravo obývačka, z ktorej sa ide do spálne s balkónom, v ľavo kuchyňa. Nesporná výhoda tehlového domu a najvyššieho poschodia je ticho, ktoré v paneláku nenájdete. Tak ako celý dom, tak aj strecha prešla kompletnou revitalizáciou, v bytovom dome boli zrekonštruované stupačky, spoločné priestory aj brána s elektronickým vrátnikom.
Cena tohto bytu je 71 000 € čo je veľmi príjemná cena nakoľko je zrekonštruovaný a kompletne zariadený. Kedykoľvek ma kontaktujte na telefónnom čísle 0904 569 006 a dohodneme si obhliadku. Ak sa vám nehnuteľnosť páči, ale je pre vás cena príliš vysoká, navrhnite mi vami akceptovateľnú cenu a ja ju prekonzultujem s majiteľom. ako bonus ponúkam aj kompletné a rýchle vybavenie hypotekárneho úveru.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Poschodie: 4 / 4
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Jaroslav Svitok

zobraziť telefón