logo reality.sme.sk

Na predaj rodinný dom vo Zvolenskej Slatine. ID: RE0004652-19-000992

Lokalita: Zvolenská Slatina
Ulica: Malá strana
Obytná plocha: 104 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 930 m2
Dátum pridania: 16.11.2019
104 m2
79 690,00

Na predaj rodinný dom vo Zvolenskej Slatine.

Popis nehnuteľnosti

XEMAR ( xemar3@xemar.sk alebo 0911 855 199) Vám ponúka na predaj rodinný dom (drevodom), alebo chalupu určenú na oddych od každodenného mestského života, po rekonštrukcii na celoročné pokojné bývanie. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 104 m² s celkovou výmerou pozemku 930 m².
Jedná sa o dvojjpodlažnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z prízemia a nadzemného podlažia. Dom dispozične pozostáva zo vstupnej presklennej uzavretej verandy, z predsiene, priestrannej kuchyne so špajzou, obývacej izby, spálne a kúpeľne s WC. Vrchná časť domu má 2 izby a šatník. Čiastočné podpivničenie domu v podobe 2 miestností umožňuje ich využitie ako technickú miestnosť, práčovňu prípadne ako skladové priestory. V dome je zapojená elektrina a plyn, verejný vodovod, vlastná žumpa. Výhodou je možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu v roku 2020. Vykurovanie zabezpečujú keramické kachle na pevné palivo a alternatívne plynové gamatky. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler. Veľkým benefitom je ešte stále funkčný sporák na pevné palivo, ktorý slúži na vykurovanie ale aj na varenie. Súčasťou pozemku je samostatne stojaca garáž. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy a máme tu aj úžitkovú záhradu, kde si viete vypestovať vlastnú bio zeleninu a ovocie. Na pozemku sa nachádza studňa.
Výhodou je lokalita a možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Nízke náklady na bývanie (elektrina, voda, plyn spolu 80 € mesačne). Nachádza sa v tichej lokalite vo Zvolenskej Slatine. Obec sa nachádza 10 minút od Zvolena.
Dom je kúpou ihneď voľný.

BONUS PRE KLIENTOV:
Ponúkame vám konzultáciu s našim finančným špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Výhody:
1. Vypracovanie ponúk zo všetkých bánk.
2. Navrhnutie najvhodnejšieho spôsobu financovania.
3. Kompletné vybavenie financovania vo vybranej banke, ktoré zahŕňa administratívu, zabezpečenie podkladov pre znalca a tiež komunikáciu so znalcom.
4. Po schválení financií zabezpečujeme klientom poistenie nehnuteľností (spolupracujeme so všetkými poisťovňami) a následnú administratívu pre banku.
5. Pre Vás zabezpečujeme zavkladovanie záložných zmlúv na príslušnom katastri.
6. Finančný špecialista sa dlhodobo venuje svojim klientom a v prípade potreby Vám zabezpečí servis.
Môj kontakt
xemar3@xemar.sk
0911 855 199

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Drevostavba
Kanalizácia:
Počet parkovacích miest: 1

Kontaktné údaje

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR3 XEMAR

zobraziť telefón