logo reality.sme.sk

REZERVOVANÉ - ZRIEDKAVÁ PONUKA ID: 28041

Lokalita: Humenné
Úžitková plocha: 1 228 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Dátum pridania: 31.05.2020
1 228 m2
125 000,00

REZERVOVANÉ - ZRIEDKAVÁ PONUKA

Popis nehnuteľnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Na predaj je pripravená čiastočne podpivničená budova, ktorá je založená na betónových základových pásoch. Murivo podzemného podlažia je betonové - monolitické.Nadzemné podlažie je murované z tehál. Strop je drevený, trámový. Strešná konštrukcia je väznicová, sedlová, krytina z pozinkovaného plechu. Budova rozmeroch 27 x 14 m. (378 m2) je napojená na všetky inžinierské siete s výnimkou plynu.


Budova s rôznymi možnosťami využitia je postavená na pozemku o rozlohe 1228 m2. Šírka pozemku so vstupom z hlavnej cesty je 40m..


Lokalita v blízkosti centra a výborný pristup priamo z hlavnej cesty sú veľkými benefitmi tejto ponuky.


Cena je uvedená bez DPH.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636 v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod., emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom


Sme profesionálny realitný maklér s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Alena Holotová

zobraziť telefón