logo reality.sme.sk

Pekný 2 izbový dom Drahovce. ID: RE0002915-19-000568

Lokalita: Drahovce
Obytná plocha: 88 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 431 m2
Dátum pridania: 30.10.2019
88 m2
108 000,00

Pekný 2 izbový dom Drahovce.

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária Dobré reality vám ponúka čiastočne zariadený dom v Drahovciach vzdialených len 7 km od Piešťan. Dom sa nachádza v tichej časti Drahoviec. V roku 2018 prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je okamžite obývateľný bez akýchkoľvek ďalších investícií. Staré podlahy boli vymenené v dvoch izbách za nové drevené a v tretej miestnosti boli ponechané pôvodné, ktoré boli nie len pekné, ale aj zdravé - obnovili sa úpravou a náterom s ekologickým lakom . Ďalej boli vymenené pôvodné okná za plastové, kuchynská linka a t.ď. Samozrejme je tu aj mnoho možností ako si dom prerobiť podľa vlastných predstáv. Dom je vyvýšený, čiastočne podpivničený a suchý. Úžitková plocha je 88m2, zastavaná 105m2 a pozemkok má 431m2. Na podlahy sú použité drevené parkety, v kúpeľni a na toalete je dlažba a vo vstupnej chodbe je PVC. Dispozícia domu: z prvej terasy, ktorá ponúka v horúcich letných mesiacoch posedenie v tieni sa vchádza do domu, vstupnej chodby, z ktorej sa vstupuje do komory a kúpelne a priamo kuchyne, momentálne je to kuchyňa s obývačkou. Z tej vchádzame do dvoch nepriechodných izieb. Z jednej izby vchádzame na druhú slnečnú terasu, z ktorej je vstup na záhradku. V záhrade nájdeme časť zeleninovej záhradky a časť relaxačnú s veľkým orechom a bohato rodiacou čerešňou.
Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka aj internet. V okolí je výborná občianska vybavenosť: potraviny, škola, škôlka, pošta, park, detské ihriská, zdravotné zariadenie, lekáreň, kostol aj pekáreň. Cena domu je 108 000 €
Som si istá, že si tento dom v provensálskom štýle nájde svojich prívržencov, tak ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0904 569 006 a dohodneme si obhliadku.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Jaroslav Svitok

zobraziť telefón