logo reality.sme.sk

Dve drevenice na polosamote pod horou-Horné Hámre. ID: 5_285951402857

Ľutujeme, ponuka tejto nehnuteľnosti už nie je aktuálna.

Lokalita: Horné Hámre
Úžitková plocha: 110 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 3 950 m2
Dátum pridania: 23.01.2020
110 m2
149 000,00

Dve drevenice na polosamote pod horou-Horné Hámre.

Popis nehnuteľnosti

Sú pod lesom situované v krásnom tichom horskom prostredí osady, vzdialenej približne 1,2 km nad obcou Horné Hámre. Vďaka ich jedinečnej polohe na polosamote pod lesom ponúkajú nezabudnuteľnú rekreáciu pre rodiny s deťmi, páry, či malé skupiny známych a priateľov, ktorí túžia po pokojnom prostredí.
Obidva objekty sú napojené na rezervoár s vodou, ktorá priteká samospádom, elektrinu 220/380V, vlastnú žumpu. Pozemok na ktorom sa nachádzajú má výmeru vyše 3900m2.
Počas celého rok ponúkajú drevenice príjemné dni v dvoch samostatných - štýlovo vybavených chatách, ktoré sú optimálne pre kapacitu 8 až 9 osôb. Väčšia drevenica je ideálna pre 5 až 7 dospelých hostí, menšia chalúpka vzdialená 80 metrov, pre 2 dospelé osoby a maximálne jedno dieťa.
Väčšia drevenica disponuje obytnou plochou cca 90m2. Na jej prízemí je k dispozícii spoločenská miestnosť so štýlovým krbom, ktorá je zároveň prepojená s kuchyňou a posedením. Súčasťou prízemia drevenice je jedna malá izba, esteticky riešená technická miestnosť na odkladanie vecí, samostatná toaleta, kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom, ako aj vstupná chodba. Na poschodí sú dve samostatné izby oddelené chodbou a toaleta s umývadlom. Drevenica je plne vybavená a plne zariadená. Pri drevenici je altánok s možnosťou vonkajšieho posedenia a ohnisko a veľmi pekný záhradný domček z dreva.
Menšia drevenica s obytnou plochou vyše 20m2 ponúka obývaciu miestnosť s krbovou pieckou a rozkladacím gaučom, prepojenú s vybavenou kuchynským kútom. K dispozícii je malá 2-lôžková spálňa s výhľadom na lúku a kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri vonkajšom posedení na terase chalúpky.
Krásna okolitá príroda poskytuje hosťom celoročne bohaté možnosti turistiky a cyklistiky, ale najmä skvelé vypnutie v lone prírody. V blízkosti sa nachádza hrad Revište, tajchy v Hodruši Hámroch a unikátne sú výlety do blízkej Banskej Štiavnice, Svätého Antona i do Novej Bane a jej chotárov (s možnosťou jazdenia na koni). V okolí si prídu na svoje hubári, v zimnom období si môžete zalyžovať na Ski Salamander v Hodruši Hámre, alebo v blízkom Ski Blanc v Ostrom Grúni.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Drevostavba

Kontaktné údaje

Romantické chalupy, s.r.o.

Peter Furdík

zobraziť telefón