logo reality.sme.sk

Exkluzívny Rodinný dom - Bungalov v TOP Lokalite Poprad - Veľká - NOVOSTAVBA - ODPORÚČAME !!! ID: RE0000712-19-000056

Lokalita: Poprad
Obytná plocha: 130 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 443 m2
Dátum pridania: 28.10.2019
130 m2
349 000,00

Exkluzívny Rodinný dom - Bungalov v TOP Lokalite Poprad - Veľká - NOVOSTAVBA - ODPORÚČAME !!!

Popis nehnuteľnosti

REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE !!! RODINNÝ DOM - BUNGALOV v 100 % TOP STAVE - KOMPLETNE VYBAVENÝ a ZARIADENÝ - NOVOSTAVBA !!!
EXKLUZÍVNA PONUKA Ponúkame na predaj nádherný novopostavený rodinný dom typu Bungalov. Je to jednopodlažný rodinný dom s garážou a letnou terasou. Dom sa nachádza v lukratívnej časti Popradu vo Veľkej. Zastavaná plocha domu je 152 m2 a úžitková plocha 130 m2. Celková výmera pozemku je 443 m2. Dom bol skolaudovaný v roku 2015. Za vchodovými dverami a predsieňou sa nachádza priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom a nadväzujúcou na vonkajšiu uzavretú letnú terasu, 3 priestranné spálne, šatník, chodba, kúpeľňa s WC s bidetom 2v1, samostatné WC s bidetom 2v1. Príslušenstvo domu tvorí technická miestnosť, chodba, vstupná predsieň a garáž. Tento rodinný dom sa predáva s kompletným vybavením a zariadením domu v nadštandardnom prevedení a vybavení.

Vybavenie domu: Kuchynská linka na mieru so vstavanými značkovými elektrospotrebičmi, jedálenský stôl, stoličky, vybavenie kuchyne. Izby sú vybavená šatníkom, vstavanými skriňami a posteľami, kúpeľňa a WC sú plne zariadené.
Technické riešenie v dome: Kúrenie v dome je ústredné elektrické - elektrický kotol. V celom dome je podlahové vykurovanie. Dom je napojený na inžinierske siete (elektrina, voda, kanalizácia). Zavlažovací systém sa nachádza na kompletne upravenom vonkajšom pozemku prislúchajúceho k domu. Dom je technicky vybavený TV rozvodmi, zabezpečovacím systémom. Dom je postavený montovanou veľmi kvalitnou technolódiou formou drevostavby. Konštrukčne Vonkajšia stena pozostáva z dosky Fermacell hr. 15 mm, tepelná izolácia s tatovaním hr. 40 mm, PE fólia, tepelná izolácia z minerálnej vlny medzi konštrukciou rámu hr. 120 mm, doska Fermacell hr. 15 mm, termo-fasáda s tepelnou izoláciou z penového polystyrénu hr. 100 mm.

Rodinný dom má energetický certifikát v hodnote B. Okná sú plastové 7-komorový rám s izolačným trojsklom s vonkajšími elektrickými žalúziami. Strecha je valbová s krytinou plech. Chodníky a vstupy sú vyložené zámkovou dlažbou a farebnou jednoliatou kamienkovou živicovou vrstvou. Záhrada je rovinatá s udržiavaným trávnikom so samočinnou akumulačnou kosačkou, zavlažovaním s časovým spínačom. Pred garážou je možnosť vonkajšieho parkovania a taktiež pred vjazdom sa pozemok pre ďalšie 2 autá. Veľkou výhodou sú aj mesačné náklady, ktoré sú vo výške cca 100 Eur spolu s elektrikou. Dom je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nehnuteľnosť bez nutnosti ďalších investícií za účelom okamžitého bývania.

Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárii REALITY TATRY na tel. čísle 0903 99 30 99

CENA: 349 000,- Eur
Nenechajte si újsť túto nádhernú a kvalitnú nehnuteľnosť a dohodnite si obhliadku ešte dnes !!!

Ďalšiu aktuálnu ponuka nájdete na našej stránke: www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kanalizácia:
Počet parkovacích miest: 1

Kontaktné údaje

REALITY TATRY - Miroslav Klein

Miroslav KLEIN, RSc.

zobraziť telefón