logo reality.sme.sk

Stavebný pozemok v lone prírody nad Hornou Marikovou na predaj ID: 286303

Lokalita: Horná Mariková
Úžitková plocha: 2 054 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 2 054 m2
Dátum pridania: 28.10.2019
2 054 m2
39 864,00

Stavebný pozemok v lone prírody nad Hornou Marikovou na predaj

Popis nehnuteľnosti

Stavebný pozemok v lone prírody nad Hornou Marikovou na predaj. Parcela o rozlohe 2 054 m2 je vhodná na stavbu, rekreáciu, oddych od mesta a načerpanie nových síl, nádherné výhľady a pokoj, blízke lyžiarske stredisko je ďalším bonusom tohto miesta. Prístup terénnym vozidlom, posledný úsek do 500 m nie je vhodný pre osobný automobil. Posledný úsek o dĺžke cca 150 m treba nanovo vybudovať.

V bezprostrednom okolí sú možnosti na hubárčenie, turistiku – Malý Javorník, Veľký Javorník a v zime lyžovanie v 1 km vzdialenej SKI Ráztoka, kde sú bežkárske trate aj pre náročných.
Marikovská dolina dlhá 21 km je celá obklopená hustými lesmi. Ticho, kľud a čistý svieži vzduch, to sú tu výborné podmienky aj pre ľudí s dýchacími problémami. Horský hotel Eva Mária tiež ponúka možnosti na spestrenie voľného času. Krásne malebné zákutia – ideálne na relax a romantické prechádzky. Vodné športy a rybolov môžte využívať na Nosickej priehrade vzdialenej 15 km. Do okresného mesta Považská Bystrica, kde je plaváreň, letné kúpalisko, hrad a výjazd z diaľnice je 22 km, odtiaľ do Bratislavy 170 km, do Trenčína 50 km a do Žiliny 35 km.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

Romantické chalupy, s.r.o.

Daniela Vladimirova

zobraziť telefón