logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 108 m², novostavba, terasa ID: 33469

Lokalita: Hviezdoslavov
Úžitková plocha: 108 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 350 m2
Dátum pridania: 05.11.2019
108 m2
145 000,00

Na predaj novostavba rodinného domu v obci Hviezdoslavov

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zabývanú novostavbu 3i rodinného domu v obci Hviezdoslavov časť Záhrady. Dom - bungalov o celkovej zastavanej ploche 108 m2 stoji na pozemku o výmere 350m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, dvoch samostatných spálni, kúpeľne s vaňou, samostatnej tolaety s malým umývadlom, technickej miestnosti s kotlom a práčkou a z prestrešenej terasy. Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce, kde v najbližšom okolí už ´´nehrozí´´ aktuálne ďalší stavebný ruch alebo prašnosť. Má vlastnú studňu a odpad je riešený žumpou.
Lokalita obce Hviezdoslavov sa vyznačuje nízkou rodinnou zástavbou, dobrou dostupnosťou do hlavného mesta najmä preto, že v obcou prechádza a stoji okrem autobusu aj vlak. Od Bratislavy je Hviezdoslavov vzdialený cca 30km, od mesta Šamorín cca 8 km. Obec disponuje základnou občiasnskou vybavenosťou a stále sa rozrastá.
Cena tejto nehnuteľnosti je 145.000 Eur vrátane provízie pre RK a vrátane kompletného právneho servisu, v rámci ktorého máte o.i. aj poradenstvo, rezervačné a kúpne zmluvy, poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva na katastri, overenie podpisov u notára, ako aj servis po prevode vlastníckych práv pri zmene u poskytovateľov jednotlivých energií. Dohoda na cene možná.


Bližšie info u makléra.
Obhliadky sú možné po dohode.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Okná: Plastové

Kontaktné údaje

Iveta Farkašovská

Reality Bratislava, s.r.o.

Iveta Farkašovská

zobraziť telefón