logo reality.sme.sk

REZERVOVANÝ! VEĽKÝ, SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU, BELVEDER ID: BBMP64

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Nad plážou
Úžitková plocha: 86 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 21.01.2020
86 m2
700,00 / mesačne

REZERVOVANÝ! VEĽKÝ, SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU, BELVEDER

Popis nehnuteľnosti

Tím Victory Investments Vám ponúka na prenájom pekný, zariadený 3 izbový byt s dvomi terasami v lokalite Belveder, blízko centra Banskej Bystrice. Byt sa nachádza v novostavbe na 3. poschodí s výťahom. K bytu prináleží samostatná garáž, s možnosťou parkovania 1 auta v garáži a 1 auta pred garážou.

Dispozične byt pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s obývačkou s výstupom na presklennú terasu, spálne, samostatného šatníka, veľkej detskej izby, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa, s výstupom na terasu, kúpeľne s vaňou aj sprchovým kútom, a samostatného WC. Prenajíma sa komplet zariadený nábytkom a spotrebičmi, vrátane umývačky riadu, chladničky s mrazničkou, mikrovlnnej rúry, elektrickej varnej dosky, rúry, práčky, TV, ale je možnosť dohody, pokiaľ nájomník má svoj obľúbený druh nábytku. Kuchynská linka môže byť vybavená kuchynským riadom. Izby sú neprechodné.

Výmera bytu je 86,19m2, byt je orientovaný na juh-sever. Byt je vhodný pre rodiny aj jednotlivcov, nie pre študentov, bez zvierat. Cena
nájmu je 700 €/mesiac vrátane energií, TV a internetu a garáže pre 2 osoby, 750€/mesiac pre viac osôb. K dispozícii ihneď.

V lokalite Belveder je kompletná občianska vybavenosť: obchod LIDL, MHD, park, nemocnica, reštaurácia, škôlka, kozmetika, kaderníctvo, pilates. Lokalita má vlastnú strážnu službu, upratovanie spoločných priestorov zabezpečuje firma.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1x mesačný nájom, 1x vratná kaucia vo výške nájmu a sprostredkovateľský poplatok.

Odmena za TIP :

V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ?

Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 3
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Bezproblémové parkovanie:
Garáž:

Kontaktné údaje

Victory Investments s.r.o.

Marcela Pokorná

zobraziť telefón