logo reality.sme.sk

NEVÁHAJTE - SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT BLÍZKO CENTRA ID: BBMP63

Lokalita: Banská Bystrica
Úžitková plocha: 75 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 27.11.2019
75 m2
128 000,00

NEVÁHAJTE - SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT BLÍZKO CENTRA

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra, na Severnej ulici. Byt sa nachádza na 7. poschodí s dvomi veľkými výťahmi, v zateplenom panelovom bytovom dome.

Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, z 3 izieb - 2 prechodné, s 2 loggiami, kúpeľne s rohovou vaňou a WC. Úžitková plocha bytu je 75,42m2, jeho súčasťou je pivnica o výmere 2m2. Orientácia bytu je severo-východná, byt je slnečný, a je z neho krásny výhľad.

V byte prebehla rekonštrukcia v roku 2010 - vymenené bytové jadro za murované, elektroinštalácia s revíziou, plastové okná, podlahy, stierky stien, sanita, kuchyňa a nové bezpečnostné dvere. V roku 2018 prebehla v bytovom dome kompletná výmena stupačiek.

Bytový dom je situovaný v blízkosti obchodu s potravinami, zastávky MHD, súkromnej materskej škôlky , štátnej škôlky a školy, v jeho okolí je kompletná občianska vybavenosť. Byt je v osobnom vlastníctve, po kúpe je ihneď k dispozícii.

Celková predajná cena: 128 000 €.

Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí.
Stačí zavolať.

Odmena za TIP :

V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ?

Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 7 / 11
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Pivnica: 2 m2
Bezproblémové parkovanie:

Kontaktné údaje

Victory Investments s.r.o.

Marcela Pokorná

zobraziť telefón