logo reality.sme.sk

Dom s drevenicou na tichom pozemku - Lipt. Hrádok ID: 7_285961259348

Lokalita: Liptovská Porúbka
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 820 m2
Dátum pridania: 20.10.2019
90 m2
72 000,00

Dom s drevenicou na tichom pozemku - Lipt. Hrádok

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zadnú časť dvojdomu orientovanú do peknej a tichej záhrady. Dom je napojený na verejnú kanalizáciu i vodovod. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou pri ktorej bola vymenená škridlová krytina a vymaľovaná fasáda domu. Vo vnútri je zmenená dispozícia, nové WC, kuchynská linka, podlahy, omietky ( chodba, WC, kuchyňa, jedáleň ), elektrika a kúrenie, ktoré je kombinované. Buď ústredné pecou na tuhé palivo, alebo sú v každej miestnosti elektrické infra panely.
V dome sa na prvom podlaží nachádza priestranná obývacia izba, 2 spálne, kuchyňa s jedálenskou časťou a špajzom, samostatné WC a kúpelňa s vaňou. V izbách sú parkety. Na prvom podlaží je podkrovná izba ( manzarda ) a pôjd. Dom je zabezpečený alarmom na sim kartu.
Celková výmera pozemkov, ktoré patria k domu sú 820m2. Na pozemkoch stojí sklad na náradie, dreváreň a kedysi obývaná drevenica, ktorá je v pôvodnom stave a má pripravené nové prípojky na vodu a elektriku.
K domu sa dá dokúpiť aj predná časť dvojdomu s pozemkom 594m2 a garážou. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Liptovská Porúbka, ktorá susedí bezprostredne s mestom Liptovský Hrádok.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Romantické chalupy, s.r.o.

Zdenka Čupková

zobraziť telefón