logo reality.sme.sk

Rodinný dom - samostatný, 367.5 m², Čiastočná rekonštrukcia, rok poslednej rekonštrukcie: 2010 ID: 206624

Lokalita: Nitra
Obytná plocha: 304 m2
Úžitková plocha: 367,5 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 764 m2
Dátum pridania: 17.10.2019
367,5 m2
277 000,00

7 izbový rodinný dom Nitra na predaj, širšie centrum

Popis nehnuteľnosti


Ponúkame na predaj 7- izbový rodinný dom so záhradou, veľkou terasou, dvomi kúpeľňami s WC a dvomi samotnými toaletami v širšom centre mesta v cene 277 000 Eur. Dom je situovaný v zástavbe rodinných domov a občianskej vybavenosti. Rodinný dom je osadený na rovinatom teréne, jedná sa o dvojpodlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený so vstupom do suterénu zo zadnej časti cez vonkajšie schody. Dom má sedlovú strechu s dreveným krovom a živičnou krytinou nad pôvodným domom v kombinácii s pultovými strechami nad prístavbami. V rokoch 2005 - 2007 bola zrealizovaná prístavba, v ktorej sa v súčasnosti nachádza jedáleň a nadstavba RD, komplexná rekonštrukcia krovu, výmena strešnej krytiny, rekonštrukcia rozvodov elektro, vody a kanalizácie, nové sociálne zariadenia a rekonštrukcia kuchyne, výmena okien a dverí.

Na prízemí sa nachádza hlavný vchod vedúci do predsiene, z ktorej je po ľavej strane vstup do dvoch menších izieb vhodných ako pracovne, po pravej strane sa nachádzajú dve veľké izby. Ďalej tu nájdeme 2 WC a chodbu prepojenú voľne s kuchyňou a špajzou. Priestranná kuchyňa je voľne prepojená s veľkou jedálňou a chodbou, z ktorej je zrealizovaný vstup do izby prechodnej s ďalšou izbou, kúpeľne s WC s rohovou plastovou vaňou a haly so schodišťom do podkrovných priestorov. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou s keramickým drezom, nerezovou vodovodnou dresovou pákovou batériou, plynovým sporákom zn. Ariston zabudovaným v pracovnej kuchynskej doske s plynovou rúrou. Prevedený keramický obklad okolo kuchynskej linky.
Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby, priestranná kúpeľňa s WC a masážnym sprchovým kútom a výstupom cez schody na veľkú terasu.
Základy sú monolitické z prostého betónu prekladané kameňom. Prevedená izolácia proti vlhkosti. Zvislá nosná konštrukcia murovaná hr. 30-40 cm z tehloblokov, stropy železobetónové monolitické. Krov drevený s tepelnou izoláciou a parozábranou podbitý dreveným tatranským profilom . Klampiarske konštrukcie - žľaby a zvody úplne z pozinkovaného plechu. Fasáda so zatepľovacím systémom a silikónovými omietkami Baumit, obklad sokla z marmolitu. Interiérové dvere sú plné alebo presklené drevené v drevených zárubniach s kombináciou zaťahovacích alebo skladacích laminátových dverí. Okná a vonkajšie dvere sú nové plastové s vonkajšími plastovými roletami. Podlahy na prízemí v obytných miestnostiach sú laminátové. V chodbe, WC a kúpeľne s WC z keramickej dlažby. Na poschodí podlahy obytných miestností z keramickej dlažby boli prikryté veľkoplošnými kobercami. Schodište do podkrovia z oceľovej konštrukcie s nášľapnými dreveným stupnicami. Objekt má tri samostatné vykurovacie obvody, ústredné vykurovanie plynovými kotlami zn. Wiessmann , ktoré sú umiestnené v jednotlivých kúpeľniach na podlažiach a elektrické vykurovanie uhlíkovými fóliami. V objekte je svetelná aj motorická elektroinštalácia, kanalizácia je zvedená do verejnej kanalizácie. Vnútorné omietky s povrchovou farebnou a bielou úpravou s maľbou detských motívov a kombináciou s tapetami.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 7
Celkový počet miestností: 10
Rok poslednej rekonštrukcie: 2010
Nová fasáda - zateplenie
Nový rozvod elektriny
Nový rozvod vody
Nový rozvod kanalizácie
Počet WC: 2
Počet kúpelní: 2
Balkón: 19,5 m2
Pivnica: 9,5 m2
Bezpečnostné dvere:
Bezbariérový prístup:
Hypotéka možná:
Sklon pozemku: Rovina
Konštrukcia objektu: Tehlová
Podlaha: Plávajúca podlaha
Okná: Plastové
Kúrenie: Lokálne
Cykloturistika
Rybačka
Blízko les
Obchody
Mestská doprava
Jasle
Škôlka
Škola
Detské ihrisko
Lekár
Lekáreň
Pošta
Banky
Kanalizácia:
Počet poschodí: 2
Plyn:
Ohradený pozemok:
Počet parkovacích miest: 4
Vlaková stanica:

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Tomáš Janeček

zobraziť telefón