logo reality.sme.sk

Obchodné priestory, Hradská, 280 m², novostavba ID: 33369

Lokalita: Bratislava - Vrakuňa
Ulica: Hradská
Úžitková plocha: 280 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 14.10.2019
280 m2
9,60 / mesačne

Novostavba rodinného domu s obchodným priestorom, kanceláriami a dvoma bytovými jednotkami.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom novostavbu RD v Bratislavskej mestskej časti Vrakuňa s obchodným priestorom, kanceláriami a dvoma bytovymi jednotkami. Vhodný napríklad pre sídlo firmy, alebo ako ambulancie pre súkromných lekárov, či inú prevádzku a kancelárie.

Dom pozostáva z prízemnej časti, kde sa nachádza 60m2 obchodný priestor so samostatným vstupom z ulice, na prízemí sú ďalej dve samostatné kancelárie, kuchyňa, kúpeľňa a toaleta. Celková plocha prízemia je 140m2.
Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve samostatné bytové jednotky – 3i byt o výmere 75m2 a 2i byt o výmere 60m2, ktoré môžu slúžiť tiež ako kancelárie. 3i byt je komplet pripravený na bývanie, v 2i byte nie je osadená kuchynská linka a zariaďovacie predmety v kúpeľni z dôvodu, že zatiaľ nie je presne určený účel tohto priestoru a je možné sa dohodnúť na jeho využití. Dokončenie max. do 3 týždňov po dohode s budúcim nájomníkom. Vstup na druhé podlažie je samostatný, vonkajším schodišťom.
Pri dome je zámkovou dlažbou vydláždená plocha pre cca 4 osobné autá, ďalšie je možné dorobiť podľa dohody.
Spolu s objektom je možné využívať aj plochu pozemku, zelene, ktorá je rozdelená na dve samostatné časti (predzáhradku so samostatným vstupom a záhradu za parkovacími miestami).
Objekt je ohradený z troch strán betónovým plotom a vpredu plnou kovovou bránou.

Nájomné pri nájme celého objektu je 9,60 €/m2/mesiac + energie.
V prípade nájmu po častiach je cena za prízemné podlažie 1200 €/mesiac + energie, 3i byt 680 €/mesiac + energie, 2i byt 420 €/mesiac + energie.
Časť domu je podpivničená a odvetraná, nachádza sa v nej kotol a priestor pre sklad. Vonku sa nachádzajú dva samostatné uzamykateľné sklady (napr. na náradie k domu, kosačku, iné), tie nie sú súčasťou nájmu.
V prípade záujmu aj o tieto priestory, cena po dohode.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 9999
Okná: Plastové

Kontaktné údaje

Iveta Farkašovská

Reality Bratislava, s.r.o.

Iveta Farkašovská

zobraziť telefón