logo reality.sme.sk

Na predaj exkluzívny 3 izbový byt v Prievidzi. ID: RE0002915-19-000491

Lokalita: Prievidza
Obytná plocha: 72 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 02.10.2019
72 m2
91 800,00

Na predaj exkluzívny 3 izbový byt v Prievidzi.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj nadštandardne prerobený 3 izbový byt v Prievidzi vo veľmi obľúbenej , a vyhľadávanej časti sídliska Zapotôčky . Ide o bytový dom pri rieke Nitra. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, MŠ, ZŠ, MHD ako aj obchody a reštaurácia. Bytový dom prešiel v posledných rokoch rekonštrukciou, ktorá zahŕňala odizolovanie a zateplenie strechy, zateplenie celého obvodového plášťa s novou fasádou, V samotnom byte ktorý je na 2 nadzemnom poschodí, s orientáciou V/Z, a nachádza sa tu lodžia. Byt prešiel v mesiacoch máj, jún a júl, tohto roku rozsiahlou , veľmi kvalitnou , vkusnou a detailnou rekonštrukciou. V byte bolo kompletne Sú vymenené všetky plastové okná ako aj balkónové dvere, pričom samotná lodžia je pre sklenená. V byte sú kompletne vymenené všetky rozvody, elektrika, voda, kúrenie a odpady. Vo všetkých izbách je znížený sadrokartónový strop, a nové moderné certifikované nemecké omietky omietky na všetkých stenách. Všetky interiérové dvere sú nové spolu s obložkovými zárubňami. Vchodové dvere sú vymenené za značkové bezpečnostné dvere. V byte je veľmi vkusná a kvalitná plávajúca podlaha , ktorá korešponduje s doplnkami v byte , ako je aj luxusná zástena v obývacej izbe určená pre TV. V byte sa nachádza vstupná chodba, nadštandardne veľká obývacia miestnosť , samostatná kuchyňa s lodžiou, v ktorej dominuje moderná rohová kuchynská linka so vstavanymi spotrebičmi , v modernej antracitovej farbe, vyrobená na mieru. Sú tu 2 štandardne veľké spálne . WC je samostatné so zabudovaným záchodom. Kúpeľňa je veľká a svetlá, Byt je určený pre náročným klientom, ktorí si chcú užiť krásne a vkusne prerobený moderný byt v lukratívnej lokalite s nádherným výhľadom.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Poschodie: 2 / 7
Konštrukcia objektu: Zmiešaná
Výťah:

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Rastislav Tomaník

zobraziť telefón