logo reality.sme.sk

1 izbový byt, Donnerova, 40 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 33303

Lokalita: Bratislava - Karlova Ves
Ulica: Donnerova
Úžitková plocha: 40 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 08.10.2019
40 m2
430,00 / mesačne

Pekný 1,5 izbový byt na Donnerovej ulici v Karlovej Vsi

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom pekný 1,5 izbový byt na Donnerovej ulici v Karlovej Vsi. Byt má výmeru 33 m2 + 7 m2 lodžia a nachádza sa na 2.poschodí v 8.podlažnom zateplenom dome s výťahom. Má východnú orientáciu s pekným výhľadom do Líščieho údolia.
Byt je po čiastoťnej rekonštrukcii a prenajíma sa čiastočne zariadený. V byte je vymenená kuchynská linka, dlažba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, v izbe je plávajúca podlaha, zrekonštruovaná veľká loggia (7 m2), plastové okná, bezpečnostné dvere.
Vybavenie: chladnička s mrazničkou, skriňa v predsieni, skriňa v samostatnej veľkej komore, skriňa v izbe, záclony/závesy, dostupná káblovka/internet od UPC, dostupná pevná tel. linka Telekom. Internet a pevná linka nie je zahrnutá v cene prenájmu. V blízkosti je veľmi dobrá občianska vybavenosť: -potraviny, mäsiarstvo -predajňa bioproduktov, bezlepkových, bezlaktózových potravín, bio potraviny, drogéria a kozmetika, -VÚB bankomat, pobočka Slovenskej sporiteľne aj s bankomatom -lekáreň, dental care stomatológ -pub, reštaurácie, kaviarne, francúzska palacinkáreň, viecha, -notár, miestny úrad Karlova Ves Do parku v Líščom údolí sa dá dostať za 5 minút – park vhodný na behanie, prechádzky, cvičenie, východzí bod pre cyklistov. V blízkosti sú dve zastávky električky (Nad lúčkami, MiÚ Karlova Ves), menšie parkovisko a parkovacie miesta v blízkosti domu. V širšom okolí v blízkosti zastávok električky sa nachádza aj predajňa Billa, Lidl, pošta, poliklinika, pub Karloveská klubovňa, pumpa Shell.
Vhodné pre jednotlivca, resp. pár bez domácich zvierat.
Cena prenájmu je 430 EUR mesiačne pre 1 osobu, pre 2 osoby je cena 470 EUR. Cena je vrátane energiíí a internetu. Voľný od 8.10.2019.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 1
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Poschodie: 2 / 8
Konštrukcia objektu: Panelová
Výťah:

Kontaktné údaje

Slavomír Kollár

Reality Bratislava, s.r.o.

Slavomír Kollár

zobraziť telefón