logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Jégeho, 70 m², kompletná rekonštrukcia ID: N01729

Lokalita: Prievidza
Ulica: Jégeho
Obytná plocha: 70 m2
Úžitková plocha: 70 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 27.09.2019
70 m2
74 900,00

3- izbový byt, 70m2, na ul.Jegého- sídlisko Zapotôčky Prievidza

Popis nehnuteľnosti

Vitajte a užívajte si pokoj vo svojom vlastnom súkromí!!! Tento pekný a vkusne prerobený 3. izbový byt Vám ponúka na predaj realitná kancelária RE/MAX Techrealtiy ...trúfame si tvrdiť , že aj Vás zaujme svojou priestrannosťou a pozitívnou energiou.
Byt sa nachádza na 8.poschodí s výťahom, má odizolovanú strechu, čo Vám zaručí komfortné bývanie v lete, aj v zime a určite nerušené bývanie od hlučných susedov nad Vami. Prešiel postupnou rekonštrukciou, kde boli menené okná, podlahy, vnútorné aj bezpečnostné vchodové dvere, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi a poslednou časťou minulého roka bolo prerobenie murovaného jadra. V okolí sa na upravených trávnatých plochách nachádza niekoľko detských ihrísk, materská aj základná škola, lekáreň, MHD, potraviny ,reštaurácie a fitness centrá.
Chceli by ste vedieť viac? Neváhajte, dohodnite si obhliadku a presvedčte sa na vlastné oči, ako vyzerá byt, do ktorého sa budete tešiť každý deň!!!

V cene máte kompletný realitný aj právny servis a v prípade potreby Vám radi poskytneme aj BEZPLATNÉ finančné poradenstvo!!!

Nehnuteľnosť bola pripravená a nafotená maklérkou ponuky našej kancelárie, ktorá Vám veľmi rada poskytne profesionálne služby pre Váš efektívny a dôstojný predaj, či prenájom Vašej nehnuteľnosti. Budem sa tešiť, na naše osobné stretnutie!

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 8 / 8
Konštrukcia objektu: Montovaná
Počet poschodí: 8

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Katarína Racíková

zobraziť telefón