logo reality.sme.sk

Predaj polyfunkčného objektu (penziónu) v Nitre pri centre v časti Chrenová ID: RE0001892-19-000118

Lokalita: Nitra
Obytná plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 25.09.2019
300 m2
235 000,00

Predaj polyfunkčného objektu (penziónu) v Nitre pri centre v časti Chrenová

Popis nehnuteľnosti

Polyfunkčný objekt v časti Chrenová, pozemok má výmeru 172 m2, z toho zastavaná plocha je 123 m2, na pozemku sú všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrika, kanalizácia), dom je kolaudovaný v roku 1998, objekt je tehlový (pálená tehla, betónové základy, stropné preklady), dom je celý podpivničený.
Technické informácie: elektrická inštalácia je vedená v medi, samostatné plynové kúrenie (radiátory), v celom objekte sú plastové okná, tradičný krov - asfaltový šindel, v miestnostiach plávajúca podlaha, satelit, internet.
Dispozíciu objektu tvorí v suteréne chodba, schodisko, dve väčšie miestnosti, dve menšie miestnosti, soc. zariadenie, prízemie tvorí priestranný vstupný vestibul s recepciou, kuchyňa (kompletne zariadená chladničkou, varnou platňou, digestorom, umývačkou riadu a rúrou na pečenie), soc. zariadenie, priestranná miestnosť s kúpeľňou a poschodie domu tvoria dva samostatné apartmány, každý s kúpeľňou a soc. zariadením. K domu patrí garáž pre jedno auto s priamym vstupom z ulice. Parkovanie je možné aj na ulici. Objekt sa nachádza v širšom centre s výbornou dostupnosťou do centra (MHD - 150 m - 5 liniek priamo do centra). Výhodou je veľmi tiché a pokojné prostredie. Objekt je ideálny na podnikanie, office - zriadenie sídl firmy, (momentálne slúži ako penzión). Cena 235 000 €

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Konštrukcia objektu: Zmiešaná

Kontaktné údaje

Urban & Partner spol. s r. o.

Darina Dlapová

zobraziť telefón