logo reality.sme.sk

Dom, 120 m², novostavba, tehlová konštrukcia objektu ID: N01724

Lokalita: Prievidza
Obytná plocha: 120 m2
Úžitková plocha: 120 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 416 m2
Dátum pridania: 23.09.2019
120 m2
149 000,00

Novostavba - 4-izbový radový dom 120 m2 - krajný - pozemok 416 m2 v Bojniciach

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne predaj krajného radového rodinného domu v radovej výstavbe postaveného do štádia "holodom" v lukratívnej časti Bojníc, len 150 metrov od areálu Kúpeľov Bojnice.

Užitková plocha : 120 m2
Počet obytných miestností : 4
Počet podlaží : 2
Počet parkovacích miest : 2

Dispozícia:
Na prízemí domu sa nachádza vstupný priestor so zádverím, technickou miestnosťou, samostatné WC a denná časť, ktorú tvorí obývacia izba spojená s kuchyňou so špajzou a jedálenskou časťou.
Uzavretým schodiskom sa dostanete na poschodie, ktoré tvorí nočnú časť domu a sú tu situované 3 izby a kúpeľňa.
Dom má vlastné 2 parkovacie miesta pred RD a vybudovanú spevnenú plochu zo zámkovej dlažby. Vydláždená terasa, na ktorú je východ z obývacej izby, je od susedov oddelená betónovou stienkou a celý pozemok je oplotený pletivovým plotom. Nad terasou je vybudovaná drevená pergola a v záhrade položený trávový koberec.
Dom sa nachádza na pokojnom mieste, obkolesenom stromami a nie je tienený okolitou zástavbou.

Použité materiály:
Dom je postavený z keramických tehál , zateplený izolantom hr. 160 mm so silikónovou omietkou. Má pultovú strechu zateplenú izolantom hr. 300 mm, krytina je PVC. Dom má plastové okná – 3 sklo – 6 komorový profil. V dome sú pripravené všetky rozvody (voda, elektrina, odpad). Podlahové vykurovanie je zabezpečené cez elektro-kotol. Ohrev teplej vody je zabezpečený zásobníkovým ohrievačom o objeme 120 l. Odpadové vody sú odkanalizované do vlastnej monolitickej žumpy.

Lokalita:
dom má výhodnú polohu, je na pokojnom mieste, obkolesenom stromami, bokom od hlavnej cesty a zároveň blízko k centru mesta Bojnice. Chôdzou sa dostanete do 15 minút k zámku, zoo, aj námestiu. Do centra susedného okresného mesta Prievidza sú necelé 3 km, nákupné centrum Korzo Prievidza s multikinom je v dosahu 5 minút jazdy autom.
Región Horná Nitra a obzvlášť kúpeľné mestečko Bojnice sú vyhľadávané domácimi aj zahraničnými návštevníkmi pre svoju pokojnú atmosféru, bohatú zeleň a pestré možnosti trávenia voľného času či už v zimnom, alebo v letnom období.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 4
Konštrukcia objektu: Tehlová
Počet poschodí: 2

Kontaktné údaje

RE/MAX TECHREALITY

Miroslava Grosová

zobraziť telefón