logo reality.sme.sk

PROSPERUJÚCI RODINNÝ PODNIK - ODSTÚPENIE ID: 27731

Lokalita: Humenné
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Dátum pridania: 31.05.2020
100 m2
1,00

PROSPERUJÚCI RODINNÝ PODNIK - ODSTÚPENIE

Popis nehnuteľnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.


Najväčšia prevádzka Kebabu v Humennom so značným počtom stálych klientov, zabehnutým rozvozom , reštauračným stacionárnym prevádzkovaním a slušným ročným ziskom ponúka prevádzku na odstúpenie.


Prevádzka je situovaná na frekventovanom mieste v susedstve polikliniky a Základnej školy.


Súčasťou odstúpenia je kompletné profesionálne vybavenie, zariadenie ako aj zásoby.


ZOZNAM VYBAVENIA: - 2x KEBAB GRIL zn. POTIS - EL.NOŽ zn.POTIS - 2X FRITÉZA - 1x KOMPAKTNÝ GRIL - 1x OLEJOVÝ FILTER - 1x PODPULTOVÝ MRAZÁK - 1x SKLENENNÁ VYTRÍNA - 1x DIGESTOR - 2xCHLADNIČKA - 1x PIZZA PULT - 1x KLIMA - 1x MIKROVLNKA - 4x MRAZIACI BOX - 1x TELEVÍZOR - STOLY, STOLIČKY - OSOBNÝ AUTOMOBIL - KARAVAN (mob.prevádzka)


Súčasný majiteľ ponúka bezplatné zaškolenie, zoznam najlepších dodávateľov potrebných produktov a celu databázu klientov.


Cena je vecou korektnej dohody.


Dôvod odstúpenia: TEHOTENSTVO


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636,, emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Alena Holotová

zobraziť telefón