logo reality.sme.sk

Luxusná 4 izbová novostavba 324 m2 - Veľké Kostoľany. ID: RE0002915-19-000470

Lokalita: Veľké Kostoľany
Obytná plocha: 324 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Minimálna výmera pozemku: 536 m2
Dátum pridania: 22.09.2019
324 m2
198 000,00

Luxusná 4 izbová novostavba 324 m2 - Veľké Kostoľany.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam vám na predaj luxusnú NOVOSTAVBU rodinného domu v obci Veľké Kostoľany, v novo zastavanej časti. Táto veľkolepá novostavba sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 536m2. Zastavaná časť - je 140m2 a úžitková 324m2. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia a studňa, cca 12 m hlboká a je v nej výborná voda. Kúrenie, voda a elektrina je dokončená a sú k tomu aj revízne správy. Okná na dome sú plastové trojkomorové, podlaha je betónová a všade je podlahové kúrenie na plyn. Na vykurovanie sa dá používať aj krb, nakoľko sú urobené v celom dome rozvody. Na stenách sú stierky a na stropoch sadrokartón. Dom je čiastočne podpivničený a tam je hlavné technické zázemie. Dispozične je veľmi dobre riešený. Prvé podlažie pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa vchádza do samostatného WC, šatníka a technickej miestnosti, ďalej prechádzame do veľkorysej obývacej časti s krbom, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálňou. Z obývačky sa vychádza na priestrannú terasu a taktiež do spálne, ku ktorej prislúcha aj kúpeľňa s vaňou a samostatnou miestnosťou – šatníkom. Z obývacej izby vedú aj schody na poschodie, kde je veľmi príjemná galéria. Na poschodí sa nachádzajú dve izby, kúpeľňa so sprchovým kútom, oddelené WC a technická miestnosť – práčovňa. Výhody tohto krásneho domu sú, že je slnečný, má pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, zastávka autobusu a murovaný domček (dieľňa, atelieliér, záhradný dom) ponúka ďalšie možnosti využitia. Dom je výborne riešený a dotiahnutý do dokonalosti v každom detaile. Majiteľ myslel na všetko, vrátane vrátnika, kamier, alarmu, svietidiel s pohybovým senzorom pred domom aj vo vstupnej chodbe, v dome osvetlenie každého schodu, voda zo studne je privedená do domu všade okrem kuchyne (otočením jedného uzáveru je možnosť používať aj mestskú vodu v celom dome). Je tu možnosť dokúpiť aj vedľajší pozemok o rozmere 8x30 m. Tieto fotky vám ani zďaleka nepovedia aká je táto nehnuteľnosť výnimočná a preto by ste ju mali vidieť osobne!
Cena je 198 000 €. Ak sa vám nehnuteľnosť páči, ale cena je pre vás privysoká, navrhnite vami akceptovateľnú cenu a ja ju prekonzultujem s majiteľom.
Záujemcovia ma môžu kontaktovať na tel.č. 0904 569 006 a rada si s Vami dohodnem obhliadku, kde sa presvedčíte, že táto nehnuteľnosť stojí za to !!! V cene je kompletný právny aj hypotekárny servis.
Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kanalizácia:

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Jaroslav Svitok

zobraziť telefón