logo reality.sme.sk

Novinka - predaj 2 izbového bytu na 1.Mája - Malacky centrum ID: 194

Lokalita: Malacky
Ulica: 1. mája
Úžitková plocha: 55 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 19.09.2019
55 m2
88 000,00

Novinka - predaj 2 izbového bytu na 1.Mája - Malacky centrum

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária RENAMI s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový tehlový byt v centre mesta Malacky na ulici 1.Mája. Byt sa nachádza na 2 poschodí z 3 a s výmerou 55,26 m2 + menší balkón + 10,83 m2 murovaná pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Bytový dom je zateplený so súkromným parkovacím dvorom príp. pred bytovým domom verejné parkovanie. 

Byt prechádza aktuálne kompletnou rekonštrukciou, menila sa kompletne elektrina ku ktorej je riadna dokumentácia a plány spolu s revíznymi správami, má nové omietky, plastové okná a balkónové dvere, položená plávajúca podlaha a predpríprava rozvodov na kuchyňu. Kúpeľňa s vaňou je v pôvodnom stave, wc je samostatné s menším plastovým oknom, čo dovoľuje novému majiteľovi rekonštrukciu podľa svojho vkusu a v požadovanej kvalite vybraných materiálov. Stupačky boli vymenené spoločne so zateplením a novou fasádou cca 2 roky nazad, menili sa plastové okná a brána v spoločných priestoroch, vymenená bola aj nová strecha. 

Dispozícia – vchod cez bezpečnostné dvere do predsiene, ktorou sa vľavo vchádza na samostatné wc a do kúpeľne s výmerov 2 m x 2 m. Ďalej rovno chodbou vstup do prvej spálne s východom na balkón, ďalej vstup do druhej nepriechodnej izby a poslednými dvermi do oddelenej kuchyne s francúzskym balkónom. Izby majú orientačnú výmeru 4,3 m x 4 m prvá, druhá má 3,4 m x 4 m , kuchyňa 4,5 m x 2,5 m. Byt je pripojený na optickú prípojku.  Zálohové platby pre 2 osoby sú 140€ + elektrina 20€ / mes. a plyn 10€ / mes. Kúrenie je ústredné s radiátormi a s digitalnými meračmi spotreby.  Byt sa predáva aj so spolu vlastníckym podielom na pozemkoch.

Okresné mesto Malacky majú kompletnú občianskú vybavenosť, reštaurácie, kaviarne, obchody , služby, školy, skôlky, v blízkosti zástavky MHD, SAD, vlak. 3 minúty pešo Kaufland  a A centrum. Neďaleko OC Stred, Billa, Lidl. Neďaleko novo vybudovaná Neo zóna obchodov a nákupné centrum Malavia + Tesco. V okolitých lesoch možnosti hubárčenia a rybolovu v okolitých jazerách, v zimnom období v prevádzke lyžiarska zjazdovka Pezinská baba. Lokalita ponúka široké možnosti športových aktivít, krytú plaváreň, kúpalisko, detské ihriská a detské centrá. 

Vyhľadávaná a kľudná lokalita vo veľmi peknom prostredí na bývanie pre rodiny s dobrou dostupnosťou do mesta.

Malacky ponúkajú veľa pracovných príležitostí v okolitých priemyselných parkoch a tiež veľmi dobrú dostupnosť diaľnicou D2 autom do Bratislavy – 30 minút. Rovnaký čas k hraniciam s Českom alebo Rakúskom.


Cena tohto bytu je 88 000€ ku ktorej bude pripočítana 2,5 % sprostredkovateľská odmena za kompletný realitný servis, dohoda na cene možná až po obhliadke.

Orientačný prepočet hypo : 90 % LTV = 253 € / mes. pri úroku od 0,89 % p.a. /  prip. 80 % LTV = od 222 € /  mes. pri úroku 0,89 % p.a. 

 


ŠTANDARD, KTORÝ ZÍSKATE V CENE:

PORADENSKÝ SERVIS:
- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:

- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atd) 

PRÁVNY SERVIS:
- právne poradenstvo
- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev

Zaplatíme za Vás:
- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely. 

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:
RENAMI s.r.o.
patrik.grof@renami.sk
0915 737 389

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie SR.
COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Poschodie: 2 / 3
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Pivnica: 11 m2
Bezproblémové parkovanie:
Konštrukcia objektu: Tehlová

Kontaktné údaje

Renami s.r.o

Patrik Gróf

zobraziť telefón