logo reality.sme.sk

REZERVOVANÝ-VEĽKÝ, MODERNÝ, ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ID: BBMP54

Lokalita: Banská Bystrica
Úžitková plocha: 78 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 28.10.2019
78 m2
620,00 / mesačne

REZERVOVANÝ-VEĽKÝ, MODERNÝ, ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM

Popis nehnuteľnosti

Tím Victory Investments Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt s balkónom situovaný vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrice, na Komenského ulici. Byt sa nachádza v novostavbe, v blízkosti centra, kde je uzatvorené átrium s detským ihriskom, pieskoviskom a trampolínou.

Dispozične sa byt skladá z chodby, kuchyne s komorou spojenej s priestrannou obývačkou s výstupom na balkón,spálne so šatníkom, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Byt je kompletne, moderne zariadený, vrátane elektrospotrebičov. Výmera bytu je 78m2.
Byt je svetlý a teplý, orientácia je východná.

Byt je určený pre jednotlivcov alebo páry, aj dlhodobo. Cena nájmu je 620 €/mesiac vrátane energií, Magia TV s neobmedzeným internetom. K dispozícii od 15.11.2019 alebo od 1.12.2019.

V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť, obchody, zastávky MHD, príjemné prostredie, parkovanie je možné pred bytovým domom.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí 1x mesačný nájom, 1x vratná kaucia vo výške nájmu a sprostredkovateľský poplatok.

Odmena za TIP :

V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ?

Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Poschodie: 1 / 5
Počet WC: 1
Počet kúpelní: 1
Bezproblémové parkovanie:

Kontaktné údaje

Victory Investments s.r.o.

Marcela Pokorná

zobraziť telefón