logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Pribišova, 72 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 33207

Lokalita: Bratislava - Karlova Ves
Ulica: Pribišova
Úžitková plocha: 72 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 24.09.2019
72 m2
144 900,00

Slnečný a svetlý 3 izbový byt na Pribišovej ulici v Karlovej Vsi

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj slnečný a svetlý 3 izbový byt s loggiou o celkove výmere 72 m2, ktorý sa nachádza na 7./10. p. bytovom dome s výťahom v Bratislave na Pribišovej ulici v Karlovej Vsi - Dlhé Diely. Bytový dom je zvonku aj zvnútra kompletne zrekonštruovaný, menené boli rozvody teplej a studenej vody aj rozvody kanalizácie. Bytový dom je chránený monitorovacím systémom. K bytu prislúcha pivnica na 2.posch. Dispozične byt pozostáva zo vtupnej chodby, 3 samostatných nepriechodných izieb, v jednej loggia, zo samostatnej chuchyne a z kúpeľne s vaňou oddelenej od toalety. Byt presiel pred cca 15 r. čiastočnou rekonštrukciou, kde boli vymenené najmä plastové okná a osadené bezpečnostné dvere. V byte je nainštalovaná klimatizácia /aktuálne nepoužívaná/.
Na predaj sa ponúka aj so zariadením ako je na fotografiách.
V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, detské ihrisko, pešia zóna. V blízkosti sa nachádza základná aj materská škola.
Dobrá dostupnosť na MHD.
Cena nehnuteľnosti je 142.000 Eur. K cene bude pripočítaná provízia pre RK za kompletný právny a finančný servis vo výške 2.900 Eur. V rámci provízie máte zároveň aj poradenstvo, rezervačné a kúpne zmluvy, poplatok za návrh na vklad vlastníckého práva na katastri, overenie podpisov u notára, ako aj servis po prevode vlastníckych práv pri zmene na správcovskej spoločnosti bytového domu a na poskytovateľoch jednotlivých energií.
Obhliadky sú možné po dohode.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Výťah:

Kontaktné údaje

Iveta Farkašovská

Reality Bratislava, s.r.o.

Iveta Farkašovská

zobraziť telefón