logo reality.sme.sk

Reštauračné a stravovacie priestory, Štefánikova, 230 m² ID: 206479

Lokalita: Trnava
Ulica: Štefánikova
Úžitková plocha: 230 m2
Dátum pridania: 10.09.2019
230 m2
55 000,00

Na odstúpenie plne funkčná, zabehnutá a útulne zariadená palacinkáreň Tall Boys Café & Crêpes na Štefánikovej ulici v centre Trnavy

Popis nehnuteľnosti

Palacinkáreň Tall Boys Café & Crêpes je v prevádzke od roku 2018. Je kompletne zariadená novým zariadením a nábytkom. Prevádzka je v súčasnosti vyprofilovaná ako palacinkáreň - špecializovaná na sladké a slané francúzske palacinky. Ponuka je rozšírená aj o podávanie výberovej kávy a remeselných pív. Disponuje stabilnou a spokojnou klientelou, ktorej počet neustále narastá. Je neustále viac a viac navštevovaná a tiež vysoko sledovaná cez profily sociálnych sietí.
Vnútorné priestory majú celkovú plochu 120 m2 spolu s prízemím a podkrovím a ponúkajú zákazníkom 50 miest na sedenie. Palacinkáreň disponuje aj vonkajšou terasou vo dvore o ploche 110m2, s kapacitou 40miest na sedenie. Súčasťou objektu sú aj pivničné a skladové priestory.
Prevádzka sa dá odstúpiť aj spolu so spoločnosťou s.r.o (platiteľ DPH, vrátane registrácie na spotrebnú daň a povolenia na ambulantný predaj a predaj alkoholu) s overenou sieťou dodávateľov. S prevádzkou nový majiteľ získava zabehnutú Palacinkáreň v centre mesta Trnava so stabilnou klientelou a dobrou polohou.
Zabezpečujeme kompletné právne služby a to od obhliadky prevádzky až po konečné odstúpenie, predaj a odovzdanie prevádzky kupujúcemu. V prípade potreby vieme Vašu budúcu prevádzku prefinancovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vybavíme pre Vás zdarma.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Tibor Ležovič

zobraziť telefón