logo reality.sme.sk

6 IZBOVÁ DVOJPODLAŽNÁ NOVOSTAVBA s 927m2 POZEMKOM, ČAŇA ID: 27594

Lokalita: Čaňa
Úžitková plocha: 300 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 08.11.2019
300 m2
299 000,00

6 IZBOVÁ DVOJPODLAŽNÁ NOVOSTAVBA s 927m2 POZEMKOM, ČAŇA

Popis nehnuteľnosti

Pozrite si novú 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU skopírovaním tohto linku: >>> https://my.matterport.com/show/?m=2A6Cxc3FqFb


Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality s.r.o vám exkluzívne ponúka túto krásnu novostavbu v obci Čaňa. Nachádza sa na tichej ulici mimo hlavnej cesty obklopená samými novostavbami. Tento dvojpodlažný dom stojí na rovinatom pozemku o rozlohe 927 m2 a je zakončený krásnym jazerom. Dom bol skolaudovaný v roku 2012 a spĺňa požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta.


Zastavaná plocha domu je 176 m2 a jeho úžitková plocha má uctihodných 300 m2, čo postačuje aj viacpočetným rodinám. Dispozičné riešenie domu:


Prízemie: 2x vnútorná garáž, 1x vonkajší prístrešok, hosťovská izba so samostatnou kúpelňou, kuchynská linka na mieru prepojená s obývačkou s krbom, kúpelňa, WC,


1 NP: pracovňa, hlavná spálňa so šatníkom a francúzskym balkónom, 2x detská izba, kupelňa, WC


Na pozemku je vyvŕtaná studňa a prípojka na obecnú vodu, ktorá sa bude napájať koncom roka 2019. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu a aktuálne sa na ulici vyasflatovala cesta. Veľkými benefitmi tohto domu je kamerový systém v celom objekte s nahrávaním kamerového záznamu, predpríprava na klimatizáciu, ku ktorej stačí len namontovať klimatizačnú jednotku a solárne panely na streche, vďaka ktorým náklady na bývanie činia 160 eur mesačne. Dom je zateplený minerálnou vlnou a plastové okná na prízemí majú tvrdené sklá, takže sú chránené pred rozbitím. Vykurovanie domu je riešené podlahovým vykurovacím systémom cez solárne panely/krb a ohrev teplej vody vo výmeníku, v prípade málo slnečných dní sa automaticky zapne plynový kotol.


Obec Čaňa ako stredisková obec ponúka svojím obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť, školy, škôlky, potraviny, Tesco, banku, zdravotné stredisko a mnoho iných inštitúcii, ktoré obyvateľom uľahčujú život. Rýchla dostupnosť do Košíc robí z tejto lokality stále viac vyhľadávané útočisko pre mnohé rodiny.


Táto novostavba má jednoducho všetko, čo moderná rodina potrebuje. Dostatok priestoru, veľmi rozumne riešená dispozícia a veľkosť izieb, kamerový a klimatizačný systém, krásne jazero za domom, ale hlavne nízke náklady na bývanie vás určite presvedčia, aby ste si vybrali práve tento dom. Cena tohto obrovského domu je 299 000,-eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Naše finančné oddelenie vám taktiež pomôže pri vybavovaní financovanie tohto domu. Veľmi rád vám ho aj osobne ukážem a preto neváhajte a ozvite sa mi na čísle 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk .

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet WC: 3
Počet kúpelní: 3
Konštrukcia objektu: Tehlová
Garáž:

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Bc. Ladislav Šosták

zobraziť telefón