logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Poľnohospodárska, 68 m², kompletná rekonštrukcia ID: 33162

Lokalita: Bratislava - Vrakuňa
Ulica: Poľnohospodárska
Úžitková plocha: 68 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Dátum pridania: 24.09.2019
68 m2
138 000,00

Na predaj 3 izbový byt na Poľnohospodárskej ulici vo Vrakuni

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný 3 izbový byt v Bratislavskej mestskej časti Vrakuňa na Poľnohospodárskej ulici.

Byt s má celkovú úžitkovú plochu 68 m2, nachádza sa na 5/.7.p. bytového domu s výťahom a ponúka sa na predaj kompletne rekonštruovaný a zariadený.

Prešiel dispozičnými zmenami, vďaka čomu sa zväčšila plocha kúpeľne a vznikol nový priestor vybudovanej vstavanej skrine vo vstupnej hale. Kuchyňa bola zväčšená o priestor loggie (cca 4m2), ktorý bol z vnútra riadne zateplený a prepojený s kuchyňou. Drobnou stavebnou úpravou je to možné opäť oddeliť a po spätnom osadení dverí uviezť do prevádzky ako loggiu. Byt má tri samostatné nepriechodné izby, samostatnú kuchyňu a kúpeľňu s vaňou a toaletou. K bytu prislúcha aj pivnica.

Bytový dom je zateplený a má vymenené stúpačky.

V jeho okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (obchody, pošta, škôlka, základná škola, cukráreň...). V okolí bytového domu sa aktuálne budujú nové verejné parkovacie miesta. Dobrá pešia dostupnosť na MHD.

Cena nehnuteľnosti je 138.000 Eur.

V cene je zahrnutý kompletný právny a finančný servis, poradenstvo, zmluvy, poplatok za návrh na vklad vlastníckeho práva na katastri ako aj servis po prevode vlastníckych práv pri zmene na správcovskej spoločnosti bytového domu a na poskytovateľoch jednotlivých energií.

Obhliadky sú možné po dohode.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa
Poschodie: 5 / 7
Nová fasáda/Zateplenie
Obchody
Mestská doprava
Výťah:

Kontaktné údaje

Iveta Farkašovská

Reality Bratislava, s.r.o.

Iveta Farkašovská

zobraziť telefón