logo reality.sme.sk

Piešťany-predaj rod. domu Vajanského ID: RE0002225-19-000060

Lokalita: Piešťany
Ulica: Vajanského
Obytná plocha: 250 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 145 m2
Dátum pridania: 05.09.2019
250 m2
390 000,00

Piešťany-predaj rod. domu Vajanského

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom v Piešťanoch blízko centra mesta Piešťany na Vajanského ulici . Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2011 - plastové okná, parkety, dlažby, nové rozvody, nové kúrenie.

Na prízemí rodinného domu sa nachádza 3-izbový byt s príslušenstvom - cca 110m2 - kuchyňa, kúpeľňa a samostatná toaleta. Izby sú svetlé a priestranné. Nová kuchynská linka v tvare písmena L je vybavená zabudovanými spotrebičmi vrátane plynového sporáku, odsávača pár, chladničky, umývačky riadu a mikrovlnej rúry. Kúpeľňa s vaňou a samostatne stojaca toaleta sú zrekonštruované.

Byt, ktorý sa nachádza v suteréne rodinného domu, má 3 izby a príslušenstvo - 110m - kuchyňa, kúpeľňa s toaletou. V kúpeľni s toaletou sa nachádza sprchovací kút a miesto na pračku . Menšia kuchynská linka je vybavená samostatne stojacim sporákom s odsávačom pár a mikrovlnou rúrou.

V podkroví domu sa nachádza 1 izbový byt o výmere cca 30m2 so sprchovacím kútom a toaletou. Izba je svetlá a priestranná. Sociálne zázemie sa nachádza na chodbe pri vstupe do podkrovia.


Dom disponuje prípojkou na vodu, elektriku, plyn, kanalizáciu, k dispozícii je aj studňa. Kúrenie je plynové.
V rodinnom dome je možnosť internetového a satelitného pripojenia.

Parkovanie je možné vo dvore aj pred rodinným domom.
Využite možnosť bývať v rod. dome, resp. v byte, so záhradou, parkovaním a to všetko len na skok od centra mesta, v tichej ulici.

Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti.

Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Desanka Peťková

zobraziť telefón