logo reality.sme.sk

2 izbový byt, 49.52 m², novostavba, tichá lokalita ID: 206434

Lokalita: Senec
Obytná plocha: 49,52 m2
Úžitková plocha: 49,52 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Dátum pridania: 22.01.2020
49,52 m2
102 166,00

2 izbový byt Senec na predaj, bývanie vo výnimočnom projekte Nová Tehelňa

Popis nehnuteľnosti

Pozrite si profesionálnu video obhliadku, ktorá Vám poskytne ešte lepšiu predstavu o výnimočnom bývaní v projekte Nová Tehelnňa Senec.

https://youtu.be/yJg6M9M5sIM

Predstavujeme vám výnimočný projekt v širšom centre mesta Senec, ktorý vás chytí za srdce hneď od začiatku. Projekt o ktorom práve čítate sa volá Nová Tehelňa, a vyrastá na ploche približne 12 hektárov. V projekte Nová Tehelňa vyrastajú moderné rodinné domy, bytové domy, viladomy a taktiež nebytové priestory, ktoré zabezpečia občiasnkú vybavenosť. Milovníci prírody a zelene sa môžu tešiť na revitalizované jazierko s oddychovou zónou. Pre rodiny s deťmi bude k dispozícii škôlka, detské ihriská a potôčik pretekajúci celou lokalitou popri ktorom bude taktiež oddychová zóna.

Váhate alebo porovnávate projekt s iným projektom ? Ak áno tak vám povieme 3 hlavné dôvody pre ktoré je tento projekt naozaj výnimočný. A tie ostatné dôvody vám povieme osobne na obhliadke.

1. Samotná poloha:
Ako bolo spomenuté projekt sa nachádza v širšom centre mesta s pešou dostupnosťou kamkoľvek pre vás aj vaše deti. Do 5 minút chôdze to máte do Kauflandu alebo Lidl a do samotného centra na Lichnerovú ulicu alebo na autobusovú stanicu to máte do 10 minút.
Jednou z najväčších výhod je pešia dostupnosť vašich detí do školy, ktorú zvládnu do 15 minút.

2. Dostupnosť do Bratislavy alebo Trnavy:
Vďaka nedávno dokončenému diaľničnému privádzaču Blatné je zabezpečená bezproblémová, plynulý a rýchla dostupnosť do hlavného mesta ale do Trnavy. Konkrétne autom do Bratislavy je to približné 20 minút a do Trnavy 15 minút. Mesto Senec má veľmi dobre zabezpečenú aj vlakovú aj autobusovú dopravu do týchto miest.

3. Slnečné jazerá:
Najväčšou dominantou mesta Senec sú obľúbené a turisticky vyhľadávané Slnečné jazerá, ktoré poskytujú možnosť relaxu a možnosť príjemne stráviť chvíle voľného času s rodinou a priateľmi. Cez horúce letné dni sa môžete okúpať a oddýchnuť si pri vode a v noci sa môžete zabaviť do skorého rána v podnikoch so živou hudbou a dobrým jedlom.

Vybrať si môžete z 1-izbových, 2-izbových, 3-izbových aj 4 izbových bytoch, ktoré budú v prevedení štandard s možnosťou vonkajšieho alebo vnútorného parkovacieho státia a taktiež s možnosťou výberu bytu s veľkou predzáhradkou alebo terasou.

Zabezpečte si obhliadku ešte dnes a objavte všetky výhody, ktoré poskytuje bývanie v projekte Nová Tehelňa.
Navštívte oficiálnu stránku projektu www.novatehelna.sk alebo zavolajte na tel. č. 0800 115 115 alebo nás navštívte na predajnom mieste na Lichnerovej ulici 33.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Typ kuchyne: Kuchyňa spojená s obytnou izbou
Počet WC: 1
Terasa: 14 m2
Bezproblémové parkovanie:
Bezpečnostné dvere:
Bezpečnostný systém:
Konštrukcia objektu: Tehlová
Okná: Plastové
Kúrenie: Ústredné
Energetický certifikát: A
Kúpalisko
Termálne kúpalisko
Jazero/Vodná nádrž
Turistika
Cykloturistika
Rybačka
Blízko les
Obchody
Mestská doprava
Jasle
Škôlka
Škola
Detské ihrisko
Lekár
Lekáreň
Pošta
Banky
Kanalizácia:
Rok kolaudácie: 2020
Plyn:
Výťah:
Tichá lokalita:
Vlaková stanica:

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Marko Kurčina

zobraziť telefón