logo reality.sme.sk

Na predaj rodinný dom Lužianky s pozemkom vhodným na stavbu ďalšieho domu ID: 27517

Lokalita: Lužianky
Úžitková plocha: 165 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Dátum pridania: 02.09.2019
165 m2
74 000,00

Na predaj rodinný dom Lužianky s pozemkom vhodným na stavbu ďalšieho domu

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Lužiankach 7 km od Nitry. Dom je trojizbový, po dokončení prístavby 5 izbový. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, wc, kúpeľňa vybavená s vaňou, kuchyňa prepojená s obývačkou, spálňa, izba.

V blízkosti 5 min. pešo je autobusová zastávka z ktorej premávajú pravidelne spoje mestskej aj medzimestkej dopravy. Cca. 500m je železničná stanica z ktorej pravidelne premávajú vlaky na smer Nitra/Leopoldov/Prievidza. Rodinný dom je situovaný v centre obce na hlavnej ulici a v dosahu pár metrov sa nachádza obchod, obecný úrad, kultúrny dom, pošta, škola, škôlka, lekáreň a zdravotnícke stredisko, ktoré disponuje rehabilitačným centrom, detským lekárom taktiež lekárom pre dospelých aj stomatológom. V obci je i mnoho iného kaderníctvo, kozmetika.Dom disponuje všetkými inžinierskymi sieťami elektrika (prerábaná v roku 2004 na novo), plyn (využívaný aj na kúrenie gamatkami v celom dome), voda (obecný vodovod, na dvore je i vŕtaná studňa).

Zo zadnej časti domu sa v roku 2009 postavila prístavba, ktorú je možné dokončiť a vie slúžiť ako ďalšia miestnosť pripadne kuchyňa.

K domu je pripojená aj letná kuchyňa v ktorej je dovedena elektrika, plyn i voda. Za domom sa nachádza pozemok o rozlohe 248 m2 (dvor + záhrada) ktorý by sa dal tiež využiť ako stavebný pozemok na menší bungalov.Po rekonštrukcii by sa dal dom využiť aj ako ubytovňa pre viacerých nájomníkov v samostatných miestnostiach so spoločným sociálnym zariadením.

Cena 74.000 eur. V cene máte zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky na katastri, u notára. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

Diamond Reality Franchising, s.r.o.

Ing. Bernardína Beneová

zobraziť telefón