logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Vrakunská cesta, 407 m², pôvodný stav ID: 206374

Lokalita: Bratislava - Ružinov
Ulica: Vrakunská cesta
Obytná plocha: 407 m2
Úžitková plocha: 407 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 407 m2
Dátum pridania: 26.08.2019
407 m2
400 000,00

Bowlingové centrum Podunajské Biskupice na predaj, na Vrakunskej ulici, EXKLUZÍVNE iba u nás

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj lukratívnu možnosť podnikania, známeho bowlingového centra s barom a príjemným posedením, ktoré je zabehnuté, prosperujúce a ponúka lukratívnu možnosť podnikania nielen pre fanúšikov bowlingu, ale aj pre iné športové a podnikateľské aktivity.
Svojou polohou sú priestory ideálne a vhodné na rôzne firemné akcie, firemné teambuildingové aktivity, firemné turnaje v rámci športových dní, rodinné a priateľské oslavy spojené so športovým zážitkom, sledovanie významných športových prenosov pre fanúšikov s možnosťou projekcie, alebo vlastnej projekcie. Okrem možností občerstvenia nápojmi z vlastného baru je možné občerstvenie na akciu zabezpečiť z okolitých reštaurácií na objednávku.
Bowlingové centrum sa nachádza v podzemí bytového domu a tým eliminuje akýkoľvek hluk, ktorý by mohol spôsobovať rušenie obyvateľov bytového domu, alebo okolia bowlingového centra.
Celé centrum pozostáva z 5. hlavných častí a to z:
- dvoch bowlingových dráh s príslušenstvom (bowlingové gule, bowlingová obuv, posedenie pri dráhe s možnosťou konzumácie nápojov a sledovania turnaja),
- baru, ktorý má kapacitu 35 osôb,
- sociálneho zariadenia (WC, šatne,sprchovacie kúty)
- skladových priestorov
- strojovne bowlingu

Kúpou tohto bowlingového centra sa otvára možnosť rozšírenia siete bowlingu pre majiteľov už zabehnutých bowlingových centier, alebo pre úplných začiatočníkov ponúkame komplexné zaškolenie zdarma do bowlingových aktivít.
Tento exkluzívny priestor je možné využiť okrem bowlingu (vzhľadom na svoju polohu v podzemí) aj ako night club, na usporadúvanie diskoték, ako prevádzku kaviarne s cukrárňou, prípadne iné podnikateľské, alebo súkromné aktivity.

Nový majiteľ ihneď kúpou získava do vlastníctva kompletnú nehnuteľnosť so zariadením aj s možnosťou komplexného zaškolenia nového prevádzkovateľa, ktoré sa týka prevádzkovania baru a bowlingových dráh spolu s poradenstvom a kontaktom na servisné stredisko.

Súčasné mesačné náklady bowlingového centra sú cca. 200 EUR.

Cena nehnuteľnosti so všetkým zariadením a príslušenstvom a poskytnutím komplexných právnych služieb (od obhliadky nehnuteľnosti, cez rezervačnú zmluvu, kúpno-predajnú zmluvu, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdávacie protokoly nehnuteľnosti, alebo prefinancovanie a vybavenie či spracovanie dokumentov na poskytnutie podnikateľského úveru) je 400 000 EUR.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Maximálna cena obstarávacích poplatkov: 400000 €
Konštrukcia objektu: Panelová
Rok kolaudácie: 2010
Počet poschodí: -1

Kontaktné údaje

Broker Consulting, a.s.

Tibor Ležovič

zobraziť telefón