logo reality.sme.sk

IBA U NÁS: Pekná chata blízko priehrady, Zvolen ID: 1940

Lokalita: Zvolen
Ulica: Môťovská
Úžitková plocha: 86 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Minimálna výmera pozemku: 400 m2
Dátum pridania: 02.10.2019
86 m2
59 000,00

IBA U NÁS: Pekná chata blízko priehrady, Zvolen

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v blízkosti Zvolenskej priehrady v k.ú. Môťová v meste Zvolen. Chata sa nachádza na veľmi dobre dostupnom mieste (neďaleko bufetu Venezia) v blízkosti asfaltovej cesty a od susedných chát je oddelená stromami, takže ponúka dostatok súkromia pre jej obyvateľov. Z pozemku je vidieť na vodnú plochu priehrady.

Prezentáciu nehnuteľnosti na YouTube môžete vidieť tu:
https://youtu.be/SXFlJmsD0Vo

Chata je postavená na pozemku s veľkosťou 400 m2, má dve nadzemné podlažia a je čiastočne podpivničená. Postavená je na betónových základoch, na ktorých je drevená konštrukcia. Centrálnou časťou chaty prechádza murovaný komín. V podzemnom podlaží sa nachádzajú odkladacie priestory, na prízemí sa nachádza vstupná miestnosť, veranda, kuchyňa a jedna izba. Po schodoch je prístup do podkrovia v ktorom sa nachádza jedna miestnosť.
V chate je zavedený rozvod elektrickej energie, neďaleko pozemku je prípojka verejného vodovodu. Veľkou prednosťou je lokalita, nakoľko je dobre prístupná celoročne, s dobrou dostupnosťou k vodnej ploche (medzi pozemkom a priehradou už nie sú žiadne chaty, len lúka) a podobné chaty si niektorí majitelia prispôsobili na celoročné bývanie.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet obytných miestností: 2
Pivnica: 16 m2

Kontaktné údaje

MAXISS, spol.s.r.o.

Ing. Koloman Kovalík

zobraziť telefón