logo reality.sme.sk

FOX - EXKLUZÍVNE * 4 izbový RD * Zavar * Športová ul. * s pozemkom o výmere 837 m2 ID: RE0003135-19-000152

Lokalita: Zavar
Ulica: Športová
Obytná plocha: 160 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 837 m2
Dátum pridania: 21.08.2019
160 m2
173 000,00

FOX - EXKLUZÍVNE * 4 izbový RD * Zavar * Športová ul. * s pozemkom o výmere 837 m2

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne vám ponúkame na predaj dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 160 m2, ktorý sa nachádza v tichej časti obce Zavar na Športovej ulici.
Dom leží na veľkom pozemku o výmere 837 m2.

Prízemie dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, práčovne, z miestnosti pod schodiskom, ktorá by sa dala využiť ako veľký šatník a s priestrannej izby s krbom a s výstupom na terasu so záhradou.
Poschodie pozostáva z kuchyne s jedálenskou časťou, obývačky, dvoch obytných miestností, pričom z jednej z nich je výstup na balkón, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety s umývadlom.

Dom prešiel rekonštrukciou - garážová brána na elektrické ovládanie, plastové okná, malovky, vymenené elektrické rozvody, nový plynový kotol, novšia kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi.

K domu prislúcha garáž a pivnica, ktorá sa nachádza na pozemku za domom. Ďalšou veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti sú nízke mesačné náklady, ktoré predstavujú cca 100€/mes.

Dom je kúpou ihneď voľný.
Oplatí sa vidieť!

Obec Zavar ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu materská škola spojená so základnou školou, pošta, autobusová zastávka, športové ihrisko, potraviny, reštaurácie a veľkou výhodou je rýchle napojenie na R1 a D1.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

FOX - REALITY s.r.o.

Radim Chovan

zobraziť telefón