logo reality.sme.sk

Na predaj rodinný dom v obci Trávnica ID: RE0002915-19-000401

Lokalita: Trávnica
Obytná plocha: 170 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Minimálna výmera pozemku: 1 072 m2
Dátum pridania: 13.08.2019
170 m2
60 000,00

Na predaj rodinný dom v obci Trávnica

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Trávnica. Plocha: úžitková 170m2, zastavaná 170m2, pozemku 1072m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 60 000 €
Ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Trávnica, vzdialenej 4km od termálneho kúpaliska Podhájska.
Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch častí. Jednej novšej prednej a jednej zadnej časti, ktoré sú spojené spoločnou stenou.
Celá nehnuteľnosť sa nachádza na mierne svahovitom pozemku s plochou 1072m2.
Novšia časť domu má k dispozícii jednu zvýšenú prízemnú časť , kde majitelia začali s prestavbou a rekonštrukciou. Je tam 5 miestností ktoré sa dajú upravovať podľa vlastných potrieb. Môže sa tam vytvoriť byt alebo priestory na prenájom pre turistov.
Vo zvýšenom prízemí sa nachádza chodba , priestranná kuchyňa, obývačka, dve spálne , kúpeľňa s toaletou a dve špajzy. V podkroví domu sa nachádza jedna izba s loggiou s krásnym výhľadom na celý pozemok a jeho okolie.
V staršej pôvodnej časti nehnuteľnosti bola urobená rekonštrukcia a odizolovanie vonkajších stien.V tej časti bol vytvorený malý apartmán s kuchynkou a kúpeľňou pre hostí alebo na prenájom turistom .Dokopy sa nachádzajú v staršej časti domu 4 miestnosti. Na konci domu sa nachádza krytá časť na parkovanie motorovým vozidlom. Oproti je postavený altánok s terasou na spríjemnenie oddychu.
Dom je postavený z pálených tehál , má sedlovú škridlovú strechu.Časť okien je vymenená za plastové izolačné okná.Dvere sú pôvodné drevené.Podlahy v obývačke a spálni sú drevené parkety v ostatných izbách je plávajúca podlaha.Na chodbách , kuchyni , špajzy ,kúpeľni sú podlahy z keramickej dlažby.
V dome je zavedený obecný vodovod a, ako úžitková voda sa používa voda z vlastnej studne a privádza sa do domu čerpadlom umiestneným v pivnici. Teplá voda je riešená plynovým bojlerom.Odpadová voda je zvedená do žumpy , ktorá sa nachádza pred domom. Vykurovanie domu je vyriešili kvalitnými kachľami na tuhé palivo s výmenníkom a rozvodom do radiátorov v izbách.Nakoľko je v dome zavedený aj plyn poniektoré miestnosti sa vykurujú aj plynovými gamatkami.Apartmán na prenájom je vykurovaný elektrickým konventorom. Elektrické vedenie bolo z časti zrekonštruované a na mnohých miestach vymenené za nové.
Za zastavanou časťou sa nachádza krásna záhrada s ovocnými stromami, studňou na polievanie a prístreškom na uskladnenie náradia alebo palivového dreva.
Nehnuteľnosť môže poslúžiť aj ako dvojgeneračné bývanie , taktiež na podnikateľské účely ako penzión alebo apartmánový dom pre návštevníkov kúpaliska Podhájska.

Obec Trávnica s 1100 obyvateľmi leží 30 km severovýchodne od okresného mesta Nové Zámky uprostred Pohronskej pahorkatiny.Pekná poloha obce, viacerých kultúrnych pamiatok, zachovalá ľudová zástavba a blízkosť termálneho kúpaliska Podhájska sú dobrým vkladom do rozvoja turistického ruchu.


Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

ďalšie parametre nehnuteľnosti

Kontaktné údaje

DOBRÉ REALITY

Ladislav Nagy

zobraziť telefón